Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundadznieki! Arī jūs gaida biznesa inkubators Talsos! 10.01.2017. plkst. 11.31

Jau vēstījām, ka pērn septembrī darbu uzsācis Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubators Talsos un no 1. XII sācis pieņemt interesentu pieteikumus. Vaicājām Talsu biznesa inkubatora vadītājai Dagmārai Dreiškenai — cik aktīvi ir bijuši esošie un topošie uzņēmēji līdz šim un kas ir lielākie uzdevumi uzņēmējdarbības veicināšanā mūsu reģionā.


Komentāri: 1

Sāk pieņemt projektus 15 biznesa inkubatoros visā Latvijā 05.12.2016. plkst. 08.21

1. XII sāk pieņemt projektus Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) visos reģionālajos biznesa inkubatoros, kā arī Rīgas Radošo industriju biznesa inkubatorā. Plānots, ka septembrī darbu uzsākušie inkubatori veicinās auglīgu un inovatīvu jauno komersantu attīstību, gan attīstot Latvijas ekonomiku, gan veicinot reģionālo izaugsmi.


Komentāri: 1

Kuldīgā forums «Atbalsts uzņēmējiem» 21.11.2016. plkst. 00.21

24. XI Kuldīgā Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru aicina uz forumu «Atbalsts uzņēmējiem».


Komentāri: 1

Izstrādāts būvniecības izmaksu katalogs 04.11.2016. plkst. 15.05

Latvijas Lauksaimniecības konsultāciju centra Inženiertehniskā nodaļa izstrādājusi elektronisku būvniecības izmaksu katalogu, lai vienuviet strukturēti būtu pieejamas būvniecības provizoriskās izmaksas attiecīgi pa būvju tipiem, un katrs varētu aprēķināt iecerētās būvniecības izmaksas.


Topošais Latvijas Valsts mežu klientu centrs Dundagā saņem balvu 28.10.2016. plkst. 08.20

Septembra beigās konkursā «Ilgtspējīgākā ēka un projekts», ko rīko jau ceturto gadu, 2. vietu nominācijā «Ilgtspējīgākais projekts» saņēmis topošā a/s «Latvijas valsts meži» Ziemeļkurzemes klientu centra Dundagā projekts.


Darbu uzsāk biznesa inkubatori 05.10.2016. plkst. 00.05

No 1. IX darbu uzsākuši 15 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras biznesa inkubatori, arī Talsos. Paredzēts, ka Talsu biznesa inkubatora pakalpojumi būs pieejami Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novada uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem.


Izstrādāti desmit skiču projekti karkasa tipa būvēm 08.07.2016. plkst. 13.15

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Inženiertehniskā nodaļa sagatavojusi skiču projektus lauksaimniecībā izmantojamām karkasa tipa būvēm. Kopumā izstrādāti desmit skiču projekti ar tehniskajiem aprakstiem un provizoriskajām būvniecības izmaksām. Tuvākajā laikā informatīvo materiālu paredzēts papildināt.


Dravnieki, pievērsiet uzmanību bišu saimju veselībai! 17.06.2016. plkst. 13.12

Zemkopības ministrija mudina dravniekus apkarot Amerikas peru puvi savā bišu dravā un pēc iespējas agrāk diagnosticēt šo slimību. Diagnosticēšana ļaus ilgtermiņā pasargāt bites no masveida saslimšanas ar Amerikas peru puvi. Turklāt, veicot slimības kontroles un apkarošanas pasākumus, ir iespēja samazināt bišu mirstību un saimju zudumu, iekopt jaunas un spēcīgas bišu saimes, kā arī palielināt bišu produkcijas daudzumu.


Atbalsts ieguldījumiem akvakultūrā 15.06.2016. plkst. 01.40

Lauku atbalsta dienests izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda  un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai pasākumam «Produktīvi ieguldījumi akvakultūrā».


Atbalsts ar lauksaimniecību nesaistītu darbību veicināšanai 14.06.2016. plkst. 10.48

Lauku atbalsta dienests no 2016. 11. VII līdz 10. VIII pieņem projektu iesniegumus apakšpasākumam «Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā».


Pieejams atbalsts mežsaimniecībai 27.05.2016. plkst. 10.47

Lauku atbalsta dienests izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Lauku attīstības programmas pasākumā «Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un meža dzīvotspējas uzlabošanā».


Precizējumi noteikumos veicinās piekrastes zvejnieku kopdarbību 29.04.2016. plkst. 13.14

Lai veicinātu maza apjoma piekrastes zvejā iesaistīto zvejnieku kopdarbību, nodrošinātu to ienākumus, celtu konkurētspēju, kā arī veicinātu šo zvejnieku darbības labāku atbilstību Kopīgajai zivsaimniecības politikai, valdība 26. IV apstiprināja grozījumus noteikumos par zvejas un akvakultūras produktu ražotāju grupu atzīšanu.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10