Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Uzdot jautājumunetiks publiskots
netiks publiskots

-Pašvaldība patur tiesības neatbildēt uz jautājumu, kas ir pret ētikas normām, satur rupjības, cieņu vai godu aizskarošus izteikumus, draudus, seksuāli orientētus izteikumus, aicinājumu uz vardarbību un diskriminējošus izteicienus.

Atbildes

2019-10-09

Vai nama apsaimniekotājs SIA «Ziemeļkurzeme» plānota kādas aktivitātes par ūdens skaitītāju uzstādīšanu Priedaines ielā 18 sakarā ar mājas pievienošanu kopējai ūdens apgādes sistēmai?

Konkrēti, vai tiks ieteikts kāds uzņēmums, kurš piedāvās iedzīvotājiem šo pakalpojumu? Vai arī tā būs katra iedzīvotāja paša izvēle, vai uzstādīt ūdens skaitītāju vispār, vai arī, kādu uzstādītāju izvēlēties?

Ūdens skaitītāja uzstādīšana dzīvokļa īpašumā  un uzņēmums, kas to uzstāda, ir katra iedzīvotāja brīva izvēle, un tā nav obligāta prasība. Ūdens patēriņa skaitītāju uzstādīšana vai nomaiņa ir maksas pakalpojums. SIA «Ziemeļkurzeme» piedāvā šādu pakalpojumu, bet ja to veiks cits uzņēmums, tad pēc uzstādīšanas SIA «Ziemeļkurzemes»  darbinieki skaitītāju pārbaudīs un noplombēs.

Sīkāku informāciju un ieteikumus par ūdens skaitītāju uzstādīšanu ir iespējams saņemt SIA «Ziemeļkurzeme»’ vai pa tālruņiem 26452551, 63242430

 

SIA «Ziemeļkurzeme» valdes loceklis Andrejs Bāliņš

2019-09-13

Kad būs zināms oficiālais Dundagas vidusskolas ēdinātājs, jo 2016. gada noslēgtais līgums jau sen ir beidzis savu 3 gadu darbības periodu?

Iepirkums «’Par ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu Dundagas vidusskolā»’ tika atcelts un iepirkuma piedāvājumi tika pieņemti kā cenu aptaujas piedāvājumi.

Sīkāku informāciju par lēmuma pieņemšanu lūdzu skatieties https://www.dundaga.lv/lv/pasvaldiba/iepirkumi-un-cenu-aptaujas/2019-gada-iepirkumi/edinasanas-pakalpojumu-sniegsana-dundagas-vidusskola14