Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Guntas Ruicēnas gleznu izstāde 08.05.2021. plkst. 08.01

Jūras sudraba mirdzuma rotaļas un jāņogu ķekara sulīgums liek aizdomāties par vasaru, bet tulpju ziedu gandrīz netveramais aromāts liekas virmojam telpā…  Šādas asociācijas veidojas, vērojot Guntas Ruicēnas gleznas, kuras apskatīt aicinām Dundagas bibliotēkas pieaugušo abonementā maijā un jūnijā.


Dundagas sākumskolas bērnu darbu izstāde Ulda Ausekļa dzejoļu grāmatai «Četras otas» 27.04.2021. plkst. 15.07

Viss aprīlis Dundagas bibliotēkā aizritēja Ulda Ausekļa grāmatas «Četras otas» zīmē.

Dundagas vidusskolas 11. un 12.klases (vizuālās mākslas pasniedzēja Sandra Braže) Zoom platformā 21. aprīlī strādāja kopā ar mākslinieci Signi Ērmani, iepazīstot grāmatu grafiku un ilustrāciju veidošanas procesu.

Bet mūsu sākumskolas 3. un 4. klasēm uz visu mēnesi tika nodotas gadalaiku krāsu otas.


Lieldienas 30.03.2021. plkst. 16.24

Ir pienācis Lieldienu laiks – pavisam citāds, bez iespējas pulcēties. Visus aicina nedoties pie radiem un draugiem, ievērot epidemioloģiskos drošības pasākumus. Tomēr tas netraucē izdzīvot Lieldienu tradīciju. Šajā laikā Kultūras pils un Brīvā laika pavadīšanas centra saime ir sagatavojusi pārsteigumu brīvā dabā. Aicinām ikvienu mājsaimniecību pēc kārtīgas olu krāsošanas, dodoties pastaigā, iegriezties Pils kalnadārzā, ko dundadznieki dēvē par saliņu. Tā ir pārtapusi par Lieldienu saliņu ar svētkiem raksturīgo rotājumu – olām. Bērnus priecēs iekārtās šūpoles un pa kādam zaķim. Būs iespēja nofotografēties pie dabā ieskautiem svētku simboliem.

Izdzīvosim svētku dienas, dāvājot rūpes un uzmanību viens otram, smelsimies spēku plaukstošajā dabā un ģimenes Lieldienu tradīcijās!

Priecīgus un līksmus svētkus!


Mans lustīgais sniegavīrs vai pārsteidzošā sniega skulptūra 05.02.2021. plkst. 09.06

Lai veicināt veselīgu dzīvesveidu, fiziskās aktivitātes svaigā gaisā, mājsaimniecības saliedētību, izdomu un radošumu šajā, tik sarežģītajā laikā, Dundagas Kultūras pils un Brīvā laika pavadīšanas centrs izsludināja konkursu «Mans lustīgais sniegavīrs vai pārsteidzošā sniega skulptūra Dundagas novadā».

Bija jāuzveļ sniegavīrs vai jāizveido sniega skulptūra, jānoformē, jānofotografējas kopā ar izveidoto darbu un jaiesūta līdz 1. februārim.

Esam apkopojuši iesūtītos darbus un sakām lielu paldies visiem, kas piedalījās konkursā. Jūs bijāt malači un pārsteidzāt ar aktivitāti un izdomu! Pavisam saņēmām 26 darbus, kurus veidojuši 79 dalībnieki.


Sveču mēnesis 04.02.2021. plkst. 14.02

Mūsu senči jau sen ir zinājuši un piekopuši sveču liešanas un dedzināšanas tradīcijas. Šodien sveču vieta mūsu sadzīvē, protams, ir citāda. Iededzot sveces, radām īpašu noskaņu, telpa iegūst citu veidolu. Bez svecēm nav iedomājama ne mūsu ikdiena, ne īpašie svētku un atceres brīži. Garie ziemas vakari ir kā radīti, lai mēs uzturētu dzīvas senču tradīcijas, ieviestu jaunus rituālus, radītu īpašu noskaņu savās mājās. Aicinām dalīties ar  foto mirkļiem  «Sveces ikdienā un svētku brīžos» un atsūtiet līdz 28. februārim uz e-pastu ruta@dundaga.lv. Izveidosim foto galeriju un iedvesmosim viens otru!


Mans lustīgais sniegavīrs 18.01.2021. plkst. 14.40

Uzvel sniegavīru vai izveido sniega skulptūru un noformē!
Nofotografējies kopā ar  izveidoto sniegavīru vai skulptūru (3 foto no dažādiem rakursiem) un iesūti uz e pastu
ruta@dundaga.lv, norādot autoru vai autoru grupu, adresi un telefona numuru.


Antas Rugātes fotogrāfiju izstādes «Katram sava strande» noslēgums 25.09.2020. plkst. 08.03

Dundagas bibliotēkā 29. septembrī plkst.13.00 Antas Rugātes fotogrāfiju izstādes «Katram sava strande» noslēgums. Tiksimies ar fotogrāfiju autori Antu Rugāti un iepazīsim rakstnieka Tāļa Vaidara daiļradi.


«Mūsdienu Baronu ceļa» noslēguma koncerts Dundagā 15.09.2020. plkst. 13.32

Aicinām 20. septembrī plkst. 19.00 uz mūsdienu Baronu ceļa noslēguma koncertu! Koncertā piedalīsies Imanta Ziedoņa fonda «Viegli» mūziķi, Dundagas Kultūras pils jauktais koris, Rūta un Valdis Muktupāveli.


Aicinām dejotājus uz jaunās sezonas pirmo kopā sanākšanu 09.09.2020. plkst. 11.20

Aicinām dejotājus uz jaunās sezonas pirmo kopā sanākšanu Dundagas pilī.


Miķeļdienas gadatirgus Kolkā 07.09.2020. plkst. 12.57

26. septembrī no plkst. 10.00 pie Kolkas Lībiešu saieta nama norisināsies Miķeļdienas gadatirgus.


Stafetes «Sirdspuksti jūrai» dalībnieku skrējiena norise 28.08.2020. plkst. 10.39

Senās uguns nakts pasākumu  29. augustā  iesāksim ar stafetes skrējienu ''Sirdspuksti jūrai'' no Dundagas  robežas zīmes līdz Kolkai (55 km).


Saņemts atbalsts projekta «Pastāvīgās ekspozīcijas izveide Kolkas Lībiešu saieta namā» īstenošanai 27.08.2020. plkst. 16.24

Dundagas novada pašvaldība ir saņēmusi atbalstu projekta “Pastāvīgās ekspozīcijas izveide Kolkas Lībiešu saieta namā” īstenošanai.


1 ... 3 4 5 ... 50