Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aicinām mācīties spicākajā Latvijas EKOskolā pie divām jūrām! 18.07.2022. plkst. 16.11

Individuāla pieeja katram bērnam:

• pirmsskolas izglītības programma,

• vispārējā pamatizglītības programma 1.–9. klasei,

• speciālās pamatizglītības programma izglītojamiem ar mācīšanās grūtībām,

• speciālās pamatizglītības programma izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem.

 


Mājas darbus varēsi izpildīt pagarinātās dienas grupā. Tevi sagaida daudzveidīga interešu izglītība – runas pulciņš, sporta pulciņš, deju pulciņš, vizuālās mākslas pulciņš, vides pulciņš, mūzikas ritma pulciņš. Mācību laikā varēsi dzīvot labiekārtotā internātā.

Pieteikšanās pa tālruni 26317511.


Ģitāristi Jelgavā 13.05.2022. plkst. 15.34

11. maijā Jelgavas mūzikas vidusskolā notika konkurss «Latvijas gada ģitārists – 2022». Skolu pilnībā bija pārņēmušas ģitāras skaņas. Tās skanēja visur – klasēs, abās zālēs, arī foajē pie garderobes.

Konkursā piedalījās gandrīz simts audzēkņi no visas Latvijas. Un viens no viņiem arī Dundagas Mākslas un mūzikas skolas 2. ģitāras klases audzēknis Filips Liepa.  Filipam šis bija pirmais konkurss, arī pirmā tik nopietnā uzstāšanās. Konkursanti startēja piecās vecuma grupās. Savā grupā Filips bija viens no jaunākajiem un mazāk pieredzējušajiem dalībniekiem. Viņš saņēma no žūrijas atzinīgus vārdus par muzikalitāti, ļoti labu, patīkamu skaņu, pareizu stāju, arī par interesanti izveidoto skaņdarba dinamisko plānu. Par to jāpateicas Filipa skolotājai Marutai Zemturei.

Filipam priekšā vēl daudz konkursu un koncertu. Arī turpmāk veiksmi un panākumus viņam un skolotājai Marutai Zemturei!


Vienādoti nosacījumi skolēnu brīvpusdienām 18.02.2022. plkst. 11.57

Līdz administratīvi teritoriālajai reformai Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novados bija atšķirīga kārtība brīvpusdienu nodrošināšanā skolēniem. Tagad šie principi ir vienādoti.


Apsveicam vēstures olimpiādes godalgoto vietu ieguvējus! 18.01.2022. plkst. 12.04


«Ar lielu, plašu smaidu mēs atkal Ziemassvētkus gaidām!» 21.12.2021. plkst. 08.17

Dundagas Mākslas un mūzikas skolā sākas liecību izdošana un svētkus šoreiz ieskandina profesionālās ievirzes izglītības programmu mūzikā izglītojamie: otrziemnieks ģitāras spēlē Filips Liepa, pedagoģe Maruta Zemture, 5. klases audzēkne saksofona spēlē Alvīne Marta Freiberga, pedagogs Jānis Popelis, un kora klases audzēkņi, pedagoģe Dzintra Tauniņa.

Par sveiciena vizuālo noformējumu parūpējies  Mākslas nodaļas kolektīvs: eņģeļus sniega kupenā, pils pagalmā zīmē pirmsskolas vecuma interešu izglītības programmas «Māksla. Mūzika. Deja» bērni, redzami interešu izglītības programmas «Sagatavošanas klase. Māksla» un profesionālās ievirzes izglītības programmas «Vizuāli plastiskā māksla» jaunāko klašu audzēkņu radošie darbi, pedagoģes: Antra Auziņa Bajāre (darbs materiālā un Keramika); Larisa Štrause (zīmēšana, gleznošana); Inese Križanovska (keramika un veidošana), sveicienam krāsas piešķir 3.–7. klases gleznotāji, pedagoģe Dace Čodera.

Sveicienus sūta profesionālās ievirzes izglītības programmas «Dejas pamati» audzēknes un viņu skolotājas Dace Treinovska un Daina Miķelsone.

Foto: direktores vietniece izglītības jomā Linda Celma.

Audio, video un režija: skolotāja Dzintra Tauniņa.

 


Līdz decembrim aicina skolēnus piedalīties konkursā par tīru vidi 22.11.2021. plkst. 11.56

Rūpējoties par dabas saglabāšanu, Lielā Talka aicina 5.–12. klašu skolēnus piedalīties konkursā «Tīra vide – neatņemama mana un manu vienaudžu Latvijas sastāvdaļa». Konkursa mērķis ir aktualizēt nepieciešamību rūpēties par vidi, lai saglabātu to tīru, skaistu nākamajām paaudzēt. Savās radošajās idejās skolēnus aicinām dalīties līdz šī gada 1. decembrim, savukārt labāko darbu autori kļūs par «Lielā Talka 2022» vēstnešiem un viedokļa līderiem komunikācijas aktivitātēs.


Dundagas vidusskolai piešķir «eTwinning Skola» statusu 11.11.2021. plkst. 08.48

Dundagas vidusskola ir starp 22 Latvijas izglītības iestādēm, kurām šogad piešķirts Eiropas līmeņa «eTwinning Skola» statuss. Oktobra beigās šīs izglītības iestādes beidzot saņēma arī oficiālu apliecinājumu statusa iegūšanai – «eTwinning Skola» atzinības zīmi, karogu un suvenīrus, kā arī ES Inovāciju, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāres Marijas Gabrielas (Mariya Gabriel) pateicības vēstuli.


Apsveikums izlaidumā 11.06.2021. plkst. 13.49

12. jūnijā visā Dundagas novadā gaisā virmos meiju un ziedu smaržas, satraukuma un skaistu notikuma izjūtas, jo klāt  viena no skaistākajām dienām mūsu jauniešiem — 2021. gada absolventu izlaidums Dundagas vidusskolā un 59. izlaidums Kolkas pamatskolā.

Šajā gadā Dundagas vidusskolas 9. klasi absolvēs 30 skolēni, bet Kolkas pamatskolu – septiņi. Savukārt Dundagas vidusskolā divpadsmit gadu garumā noietais ceļa posms noslēgsies 17 jauniešiem.


«Delna» aicina skolas iesaistīties «Skolēnu līdzdalības tīklā» 03.06.2021. plkst. 08.51

«Sabiedrība par atklātību – Delna», turpinot veiksmīgo rudens projektu «Īsteno savu ideju skolā!», aicina aktīvas skolas visā Latvijā iesaistīties projektā «Skolēnu līdzdalības tīkls». Pieteikšanās līdz 18. jūnijam, projektu uzsāksim rudens semestrī, projekts notiks tiešsaistē, tā nodrošinot vienādas iespējas piedalīties ikvienai skolai Latvijā.


Dundagas Mākslas un mūzikas skola saņem dāvinājumu no SIA «Kurekss» 01.06.2021. plkst. 09.46

Saskaņā ar dāvinājuma (ziedojuma) līgumu SIA «Kurekss»” dāvina Dundagas novada pašvaldībai naudas līdzekļus 10290,10 apmērā Dundagas novada pašvaldības iestādes — Dundagas Mākslas un mūzikas skolas sniegtās izglītības kvalitātes un konkurētspējas paaugstināšanai.


Izlaidums Dundagas Mākslas un mūzikas skolā 01.06.2021. plkst. 08.35

Lai gan vēsturiski Kolkā šis ir jau XXIII absolventu pavasaris, ir klāt Dundagas Mākslas un mūzikas skolas XX izlaidums, kas šogad notiek 2021. gada 30. maijā kā svinīgs skolas beigšanas apliecību saņemšanas pasākums, ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības.


Aicinām mācīties Dundagas vidusskolā! 31.05.2021. plkst. 11.36

Aicinām skolēnus mācīties Dundagas vidusskolas 10. klasē 2021./22. m.g.!

Dokumentus pieņem katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 13.00

Iesniedzamie dokumenti: apliecība par pamatizglītību, sekmju izraksts, vecāku iesniegums.


1 2 3 4 ... 31