Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Notikumu kalendārs

Talsu pilskalnā koncerts «Latviešu kino dziesmu svētki»
20.08.2021. plkst. 20.00


Piektdien, 20. augustā, plkst. 20.00 aicinām uz vienu no skaistākajām vietām mūsu pilsētā — Talsu pilskalnu, lai baudītu koncertu «Latvišu kino dziesmu svētki».

Koncertā labāko latviešu kino dziesmu izlasi izdziedās Normunds Rutulis, Antra Stafecka, Anmary, Dainis Skutelis un instrumentālā grupa  – Juris Kristons, Aivars Gudrais, Modris Laizāns, Ivars Kalniņš.

Latvija ir unikāla zeme, kurā dzimst un dzīvo leģendas. Dziesmas, kas dzimušas izcilajās latviešu kinofilmās un jau kļuvušas par leģendām, ar dzīvesprieku un degsmi, ar nostaļģiju un atmiņām, ar lepnumu un mīlestību par to tautas spēku, kas nes katru no mums un visus kopā nākotnē. Šajās dziesmās ir kāds spēks, kas ļauj pārvarēt bailes, dziedina prātu un sasilda dvēseli, tāpēc aicinām būt kopā –  vienā valodā, vienā ritmā, vienā dziesmā.

Koncertā izskanēs melodijas no tautā tik populārajām kinofilmām  Limuzīns Jāņu nakts krāsā, Vella kalpi, Mans draugs nenopietns cilvēks, Melnā vēža spīlēs, Dāvana vientuļai sievietei, Tās dullās Paulīnes dēļ, Īsa pamācība mīlēšanā, Likteņdzirnas, Emīla nedarbi, Elpojiet dziļi, Klāvs Mārtiņa dēls, Teātris, Vajadzīga soliste, Zvejnieka dēls, Maija un Paija, Sprīdītis, Spēle u.c

Biļešu cena:15 €.

Biļetes iespējams iegādāties Talsu Tautas namā un  «Biļešu paradīzes» kasēs vai internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/99609

 Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. Lūdzam uz pasākumu ierasties laikus.

 

Talsu tautas nams

Visi notikumi