Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Notikumu kalendārs

Šūšanas meistarklase Kolkā
27.06.2023. plkst. 16.00


27. jūnijā plkst.16.00 Kolkas Lībiešu saieta namā šūšanas meistarklase ar tekstilmākslinieci Intu Amoliņu.

 

Ar prieku aicinām Jūs pievienoties mums uz īpašu tekstilmākslas šūšanas meistarklasi, kurā mēs kopā ar tekstilmākslinieci Intu Amoliņu un Brother šujmašīnu ekspertiem dalīsimies ar zināšanām un prasmēm šajā aizraujošajā mākslas nozarē.

Būs lieliska iespēja apgūt jaunas tehnikas, iemācīties darboties ar Brother šujmašīnām un iedvesmoties no Intas Amoliņas radošās pieredzes.

Pasākuma programma ietvers:

# Iepazīšanos ar Intu Amoliņu un viņas darbu izstādi. Viņa dalīsies ar savu ceļu tekstilmākslas pasaulē un sniegs iedvesmojošus padomus un tehnikas šūšanai.

# Praktiskas darbnīcas, kurās mācīsimies izveidot dažādas tekstilmākslas tehnikas;

# Radošu brīvās šūšanas sesiju, kur katrs dalībnieks varēs izpaust savu fantāziju un izveidot unikālu tekstila darbu;

# Iepazīšanos ar Brother šujmašīnām un praktiskas demonstrācijas, kā izmantot tās tā, lai veidotu sarežģītākus un profesionālus šūšanas projektus;

 

Lai rezervētu savu vietu šajā meistarklasē, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni 29402093 vai e-pastu tic.kolka@talsi.lv. 

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc ieteicams pieteikties agrāk.

 

Nenokavējiet šo iespēju mācīties no tekstilmākslinieces un Brother ekspertiem. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs šūšanā vai jau pieredzējis entuziasts, šī meistarklase būs piemērota visiem, kas vēlas paplašināt savas prasmes un iedvesmoties no aizraujošas tekstilmākslas pasaules.

 

Visi notikumi