Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ziņo pašvaldības policija 12.06.2015. plkst. 13.59

Šogad līdz jūnijam Dundagas novada pašvaldības policijas saņēmusi 180 dažāda rakstura izsaukumus. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 19 administratīvā pārkāpuma protokoli. Sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanai novada teritorijā patrulēts 51 reizi. Atklāti četri krimināla rakstura noziegumi, informācija par tiem nodota Valsts policijai.

Ceļu policijai izskatīšanai nodoti lietas materiāli par astoņiem transportlīdzekļu vadītājiem, kas pieķerti braucam alkohola reibumā vai bez vadītāja apliecības, vai kā citādi pārkāpuši ceļu satiksmes noteikumus.

Neskatoties uz izteiktajiem aizrādījumiem un izskaidrojošo darbu par ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu, vadītāji neievēro rīkojuma zīmes prasības Talsu un Stacijas ielas krustojumā un brauc uz bērnu dārzu pa pretējo braukšanas joslu. Kā informē iedzīvotāji, pārsvarā no rīta — ap pulksten 7.30. Domājam par šīs krustojuma videonovērošanu pārkāpumu piefiksēšanai.

Tuvojas vieni no skaistākajiem svētkiem — Jāņi. Sakopsim savus īpašumus, appļausim tos, lai kaimiņi neaplīgo. Galdā ceļot Jāņu sieru un alu, neaizmirsīsim par savu un līdzcilvēku drošību, nevadīsim transportlīdzekļus alkohola reibumā un nesabojāsim sev un citiem svētku noskaņojumu!

Aicinām par visu neskaidro jautāt, kā arī sniegt informāciju, zvanot uz mūsu tālruņiem 26437575 vai 63237510 vai nākot pieņemšanas laikā Pils ielā 5, Dundagā pirmdienās no plkst. 14.00 līdz 17.00 un trešdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00. Anonimitāte garantēta.

Pērnajā gadā


Dundagas novada pašvaldības policijā 2014. gadā par dažādiem notikumiem saņemti un reģistrēti 436 izsaukumi, 2013. gadā bija 420 izsaukumi. Valsts policijas Kurzemes RP Talsu iecirkņa darbiniekiem informācija nodota 80 reizes, bet par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem izskatīšanai nodotas 26 lietas. Pavisam kopā sastādīti 69 administratīvā pārkāpuma protokoli, bet par apstāšanos un stāvēšanas noteikumu pārkāpšanu 27 protokoli paziņojumi. Jāpiebilst, ka jau sodītie autovadītāji atkārtoti neievēro noteikumus, aizbildinoties, ka nevienam «netraucē». Sadarbībā ar Valsts policijas un Ceļu policijas darbiniekiem notikuši 25 reidi. Patrulējot Dundagas novada teritorijā, Ceļu policijas darbiniekiem nodoti 6 dzērājšoferi, kas vadīja transportlīdzekļus, apdraudot citus ceļu satiksmes dalībniekus un sabiedrisko drošību.

Baltijas jūras un Rīgas jūras līča krasta kāpu aizsargjoslas kontrolei notikuši 82 reidi, kuros sastādīti 11 protokoli paziņojumi par transportlīdzekļu novietošanu stāvēšanai krasta kāpu aizsargjoslā. 16 reizes ir  palīdzēts  speciālajiem dienestiem — Valsts ugundrošības un glābšanas dienestam, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam un Valsts robežsardzei. Meklētas divas pazudušas personas, bet slimnīcā nogādātas deviņas personas.

Par dažādām administratīvā pārkāpuma darbībām izteikti 15 aizrādījumi, bet saistībā ar atkritumu apsaimniekošanu apsekotas 49 mājsaimniecības. 2014. gadā pašvladības iedzīvotāji nopirkuši 1244 speciālos atkritumu maisus, tā piedaloties pašvaldības organizētajā atkritumu apsaimniekošanā. 31 nesakopta īpašuma īpašniekiem izsūtīti uzaicinājumi par īpašumu sakopšanu. Vēl gan neviens īpašnieks nav sodīts par īpašuma nekopšanu un nesakārtošanu, bet laikam bez sodiem neiztikt.

Aizturētas un nogādātas dzīvesvietā 43 personas alkohola reibumā. Par alkohola lietošanu un smēķēšanu aizturētas 9 nepilngadīgas personas, bet par alkoholisko dzērienu un cigarešu nodošanu nepilngadīgām personām lietošanai sodītas divas personas.

2014. gadā Dundagas novada pašvaldības teritorijā veikti 90 reidi, t. i. — 437 patruļstundas, un nodrošināta sabiedriskā kārtība dažādos pasākumos — 50 stundas.

Par uzliktajiem sodiem kopsummā iekasēts 2511 €.

Jānis Simsons,
Dundagas pašvaldības policijas vecākais inspektors

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
kārtība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com