Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas darba laiks svētkos 19.12.2018. plkst. 15.43

Ziemassvētkos no 24. līdz 26. decembrim un Vecgada vakarā, 31.decembrī, un 1. janvārī Ventspils un Talsu filiāles slimnīcas uzņemšanas nodaļas un traumpunkts strādās ierastajā režīmā. Savukārt slimnīcas ambulatorajam blokam būs brīvdienas.

Svētku laikā vienkāršu saslimšanu gadījumos aicinām iedzīvotājus izmantot valsts organizēto Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Brīvdienās un svētku dienās, zvanot uz konsultatīvo tālruni, visu diennakti var saņemt pieredzējušu mediķu konsultācijas un padomus.

Garajās brīvdienās daudzviet aptiekas var būt slēgtas, tādēļ iedzīvotājus ar hroniskām saslimšanām aicinām pārliecināties vai izrakstītie recepšu medikamenti ir pietiekamā daudzumā, lai svētku laikā tie neizbeigtos un nepasliktinātos veselības stāvoklis.

SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» atgādina, ka uzņemšanas nodaļā pēc palīdzības būtu jāvēršas pacientiem, kuriem ir nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība, tātad ir gūta akūta trauma vai notikusi pēkšņa saslimšana, vai hroniskas slimības saasināšanās. Savukārt gadījumos, kad dzīvībai draud briesmas, nekavējoties ir jāizsauc Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, zvanot uz tālruņa numuru 113.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs novēl gaišus, sirds siltus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2019. gadu!

 

Marija Marlēna Krekovska,
SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com