Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Zartapu gravas dabas pieminekļa robežu maiņa 20.04.2015. plkst. 06.01

Saskaņā ar likuma «Par īpaši aizsargājamajām dabas teritorijām» 13. panta ceturto daļu Dabas aizsardzības pārvalde paziņo, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) ir saņemts ierosinājumi 47 ģeoloģisko un ģeomorfoloģisko dabas pieminekļu robežu maiņuai un divu jaunu ģeomorfoloģisko pieminekļu izveidei.

Ģeoloģisko un ģeomorfoloģisko dabas pieminekļu robežas precizē, lai būtiskākos ģeoloģiskos veidojumus, kuru aizsardzībai šīs teritorijas ir izveidotas, iekļautu aizsargājamajās teritorijās un robežas atbilstu pašreizējam stāvoklim.

Dundagas novadā maina un precizē Zartapu gravas dabas pieminekļa robežas.

Zartapu grava
Zartapu grava
Izkopējums no Dundagas novada Dundagas pagasta teritorijas plānojuma 2004. - 2016. gadam grozījumiem


Ar ierosinājumiem var iepazīties

  • VARAM (Peldu iela 25, LV-1494, Rīga), apmeklējuma laiku iepriekš saskaņojot pa tālruni 67026588. VARAM darba laiks: darba dienās (pirmdiena — piektdiena) no plkst. 8.30 līdz plkst. 17.00 ar pusdienas pārtraukumu no plkst. 12.30 līdz plkst. 13.00.
  • Dabas aizsardzības pārvaldes Siguldas birojā (adrese: Baznīcas iela 7, Sigulda), apmeklējuma laiku iepriekš saskaņojot pa tālruni 26527214. Biroja darba laiks darba dienās (pirmdiena — piektdiena) no plkst. 8.30 līdz plkst. 17.00.


Rakstiskus priekšlikumus ar norādi «Priekšlikumi par ģeoloģisko un ģeomorfoloģisko dabas pieminekļu robežu izmaiņām» var sūtīt pa pastu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (adrese: Peldu iela 25, LV-1494, Rīga) vai arī elektroniski uz e-pasta adresi: evita.visnevska@varam.gov.lv divu nedēļu laikā pēc paziņojuma publicēšanas. Juridiskām personām jānorāda institūcijas nosaukums, reģistrācijas numurs, priekšlikumu sniegšanas datums un kontaktinformācija, bet fiziskām personām — vārds, uzvārds, adrese un priekšlikumu sniegšanas datums. Anonīmus iesniegumus vērā neņem.

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
daba
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com