Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

1980.–90. gadu automobiļu rallijs 16.06.2015. plkst. 11.50

No 4. līdz 5. VII Latvijas Antīko automobiļu klubs rīko gada lielāko 1980.–90. gadu automobiļu pasākumu «Youngtimer Rally Ventspils 2015». Tas noslēgsies ar Dundagas posmu un apbalvošanu Dundagas pilī.

Jau agrā sestdienas rītā sāksies dalībnieku reģistrācija, kam sekos pasākuma atklāšana, instruktāža, intervijas ar dalībniekiem un cita rosība. Pirmais posms būs satiksmei slēgta Ventspils pilsētas trase. Pēc tam dalībnieki dalīsies divos maršrutos — uz regularitātes ralliju pa grants ceļiem vai foto orientēšanās braucienu pa Ventspils un Kuldīgas rajonu.

Regularitātes rallija posmi norisināsies Kuldīgas apkaimē, iekļaujot arī Eiropas rallija čempionāta ceļus. Pēc pusdienu pauzes Kuldīgā turpināsies gan foto orientēšanās, gan regularitātes rallijs. Pirmā diena noslēgsies Ventspils Piejūras kempingā.

Youngtimer Rally Ventspils 2015 afiša
Youngtimer Rally Ventspils 2015 afiša

Svētdienas pirmā disciplīna būs dalībnieku prasmju pārbaude CSDD braukšanas eksāmenā. Regularitātes rallija dalībniekus sagaida vēl viens grants posms, kamēr foto orientēšanās dalībnieki ar dažādiem uzdevumiem dosies uz Dundagas pusi, kur visus sagaida pusdienas (plkst. 13.30), Dundagas posms (plkst.  14.30 un 15.00), kā arī noslēgums un apbalvošana Dundagas pilī (plkst. 16.00).

Plašāka informācija: http://youngtimerrally.lv

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com