Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Volejbols Pācē 11.08.2014. plkst. 18.28

9. VIII Pācē, «Lāču krogā», notika «Daiņa Derkevica piemiņas kausa» izcīņa volejbolā.
Sacensības notika jau 20. reizi. Tās atklāja novada domes vadītājs Gunārs Laicāns. «Lāču kroga» karogu uzvilka talsinieks Gaidis Kalniņš.
Piedalījās 11 komandas, visvairāk no Dundagas – piecas. No Mārupes uz Pāci bija atbraukušas trīs komandas. No Laidzes un Rīgas bija pa vienai. Vēl sacensībās piedalījās apvienotā komanda, ko varētu saukt gandrīz par starptautisku: talsinieki, kāds austrietis, bijušais dundadznieks Jānis Fīlips un dundadzniece Una Jānberga.
Šoreiz uzvarēja komanda Laidze, kurā spēlēja bijušais dundadznieks Aivars Pekmans. Otro vietu izcīnīja viena no trim Mārupes komandām, kur piedalījās arī Bruno Dzalbs. Trešajā vietā ierindojās komanda Dundagas meži, kurā spēlēja Andra Grīvāne, Una Sila, Gundars un Kristaps Krūziņi, Askolds Roberts Jāvalds un Didzis Kārkliņš.
Kā jau solīts, bez volejbola bija arī citas sportiskas aktivitātes: šautriņu mešana un soda metieni basketbolā. Šautriņu mešanā vistrāpīgākais bija Egīls Strods no Mārupes, 2. vietā Jānis Fīlips, 3. — Henrijs Bernāns. Basketbola soda metienos bumba vislabāk grozā krita Didzim Kārkliņam, 2. vietā ierindojās Lauris Seržants, 3. — Jānis Skuja. Arī bērni iemēģināja roku boulingā un soda metienos.
Vairāk lasiet nākamajā «Dundadzniekā»!

Diānas Siliņas teksts un foto

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sports, Pāce
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com