Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Viļņa Mitlera grāmatas «Dundznik valad» atvēršana 02.12.2015. plkst. 11.22

11. XII plkst. 16.00 Dundagas novada centrālajā bibliotēkā Kubalu skolas-muzeja rakstu 3. krājuma, Viļņa Mitlera (1930–2012) grāmatas «Dundznik valad», atvēršanas svētki.

Dundadznieks Vilnis Mitlers (1930 – 2012) mūža nogalē dāvināja Kubalu skolai-muzejam savu turpat 20 gados apkopoto izloksnes vārdu, atmiņu stāstu un izteicienu krājumu. Ievērojot autora novēlējumu, piedāvājam šajā izdevumā lasītājam iepazīt 20. gadsimta dundadznieku sarunvalodu, ieskatu V. Mitlera spilgti attēlotājās muižas laika un starpkaru laika neatkarīgās Latvijas zemnieku dzīves norisēs un autora piedzīvotajā.

Grāmata izdota ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu. Tā būs pieejama Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, LU Akadēmiskajā bibliotēkā, Latvijas centrālajās novadu bibliotēkās, kā arī Dundagas, Talsu un Ventspils centrālajās, novadu un skolu bibliotēkās. Elektroniskā formātā grāmata būs lasāma muzeja mājas lapā www.kubalmuz.lv no 11. XII.
Ierosinām ciemiņus draudzīgām vakara sarunām pie tējas krūzes pievienot arī kādu paša ceptu pļedu.

Kubalu skolas-muzeja saime

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
kultūra, muzejs, bibliotēka
Komentāri
Indra Čekstere pirms 3009 dienām (02.12.2015. 12:41)

Brīnišķīgi jaunumi! Apsveicu dundadzniekus ar vērtīgo ieguvumu.Strādājot folkloras ekspedīcijās Dundagas novadā profesores Janīnas Kursītes vadībā, 2014. un 2015.gadā arī LU apkopots vērtīgs un interesants materiāls.Būs interesanti salīdzināt dažādos laikos fiksētos notikumus un stāstus.Ļoti gribu izlasīt! Patiesā cieņā Indra Čekstere

Redakcijai jau par šo komentāru ir paziņots
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com