Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Vides labiekārtošana tūristiem Slīteres nacionālājā parkā 03.08.2015. plkst. 08.50

Ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstu Dabas aizsardzības pārvalde šogad turpina izbūvēt  tūrisma infrastruktūru teju visā Latvijā.

Projektā «Antropogēno slodzi samazinošās un informatīvās infrastruktūras izveide Natura 2000 teritorijās. IV kārta» Dabas aizsardzības pārvalde ir noslēgusi būvdarbu līgumus par tūrisma infrastruktūras izbūvi Ziemeļkurzemē (SIA «AB Būvniecība») un Slīteres nacionālajā parkā (SIA «Pretpils»). Daudzviet darbi jau sākušies.

Slīteres nacionālajā parkā Šlīterē pie Dabas aizsardzības pārvaldes Kurzemes reģionālās administrācijas biroja ierīko grantētu automašīnu stāvlaukumu ar tualeti un uzstādīs velosipēdu statīvu. Savukārt Vaidē top grantēts automašīnu stāvlaukums pie Vaides dīķa, kā arī ciemā uzstādīs norādes un izbūvēs laipas noejai uz jūru pāri kāpai. Līdzīgi darbi norisinās Pitraga centrā, kur pie baptistu baznīcas top grantēts automašīnu stāvlaukums un  uzstādīs norādes un informācijas stendu par Slīteres nacionālo parku. Bet Ēvažos atjauno stāvlaukumu un veido grantētu dabas taku uz Ēvažu stāvkrastu.

Kolkasraga apkārtnē šajās nedēļās atjauno stāvlaukumu pie Kolkas Priežu dabas takas, izbūvē norobežojošās barjeras Kolkasraga zonā un ierīko Kolkasraga dabas taku ar laipām informācijas centra apkārtnē.

Darbus visos objektos plānots pabeigt līdz 30. XI.

Gunita Laiveniece,
projekta koordinatore

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
daba, SNP, tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com