Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Vides gidu mācības 05.09.2017. plkst. 15.43

No 2017. gada 19. oktobra līdz 2018. gada 30. novembrim Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Vides gidu asociāciju rīko Kurzemes vides gidu mācības.

Mācību programma paredz sešas trīs dienu apmācību sesijas Kurzemē (vidēji ik otro mēnesi), kā arī praktisko divu dienu vizīti Lietuvā. Mācību mērķis ir paaugstināt gidu izpratni, prasmes un zināšanas par vides interpretāciju un tās darba metodēm un vides gidu pakalpojumu sniegšanu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Mācību sesiju galvenās tēmas ir šādas: vides interpretācija un tās pamatprincipi, vides pasākumu plānošana, organizēšana un vadīšana, dažādās mērķa grupas, to vajadzības un psiholoģija, vides interpretācija cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un problēmsituāciju risināšana, vides interpretācija bērniem un jauniešiem, reklamēt vides interpretācijas pasākumus , t. sk. panākt žurnālistu ieinteresētību, un veidot vides interpretācijas izstrādes.
Praktiskajā mācību vizītē Lietuvā paredzēta līdzdalība konferencē par tūrisma infrastruktūras un produktu  pielāgošanu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un Lietuvas dabas tūrisma objektu apmeklējumi. Mācību
organizēšanas izdevumus, t.sk. dalībnieku nakšņošanas un ēdināšanas izdevumus, kā arī ārvalstu ceļa un nakšņošanas izdevumus mācību braucienam uz Lietuvu sedz Kurzemes plānošanas reģions no INTERREG Latvijas-Lietuvas programmas projekta nr. LLI-010 «Dabas tūrisms visiem (UniGreen)» līdzekļiem.


Sūtiet pieteikuma vēstuli un CV uz e-pastu: alise.luse@kurzemesregions.lv.

Plašāka informācija par mācību programmu un pieteikšanās kārtību Kurzemes plānošanas reģona interneta lapā
http://www.kurzemesregions.lv/lv/projekti/Latvijas_-_Lietuvas_programma/Unigreen/.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
daba, tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com