Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Vides aizsardzības kampaņa «Mana jūra» izziņo šī gada ekspedīcijas datumus 06.02.2015. plkst. 13.50

Jau ceturto gadu Vides izglītības fonds īstenos kampaņu Mana jūra. Šoreiz ekspedīcija norisināsies aptuveni mēnesi agrāk nekā citus gadus — tā sāksies 26. V Nidā un noslēgsies 28. VI Ainažos.

Neaizmirstams piedzīvojums nav vienīgais iemesls, kāpēc vērts pievienoties tiem, kas jau trīs gadus vismaz dažas dienas ziedojuši Manai jūrai. Ekspedīcijas dalībnieki ne tikai plunčāsies un iepazīs dažādos piekrastes biotopus, bet arī piedalīsies bezmaksas lekcijās un nodarbībās un klausīsies vietējo iedzīvotāju jūras stāstus.
Kampaņas rīkotāji jau ceturto gadu pludmalēs monitorēs atkritumus, lai noskaidrotu, vai liels apmeklētāju daudzums vienmēr nozīmē lielu atkritumu apjomu. Ekspedīcijas beigās datus apkopos un analizēs. Regulāri notiks mazās talkas, lai aiz Mana jūra 2015 dalībniekiem piekraste paliktu tīrāka, nekā bijusi pirms tam.

Aicinām ikvienu interesentu sapakot lietusmēteli un pretapdeguma krēmu, lai pievienotos jebkuram ekspedīcijas posmam vai pasākumam. Ļaudis runā, ka Mana jūra ir jaunā Indija — tā palīdz ne tikai atrast sevi, bet arī sākt jaunu dzīvi.

Vairāk informācijas Mana jūra 2015 interneta lapā – www.manajura.lv; www.facebook.com/tirajuravieno

Elīna Kolāte,
elina.kolate@zemesdraugi.lv, t. 20629359

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
daba
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com