Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Vīdalē sporto 11.08.2015. plkst. 13.40

8. VIII notika sporta diena Vīdalē. Karstajā, bet lietainajā dienā piedalījās vairāk nekā 40 dalībnieku, no tiem 18 bērni — vietējie un arī pie vecvecākiem ciemos atbraukušie.

Pieaugušie spēlēja volejbolu, un atbilstoši laikapstākļiem šo spēli varēja dēvēt par «volejbolu lietū». Šautriņas meta gan pieaugušie, gan bērni. Kas gribēja, tas varēja  «pāriet purvu» ar aizsietām acīm (sk. foto). Bija jautri dalībniekiem un skatītājiem. Bērni kopā ar vecākiem maldījās labirinta līkločos, meklēja un vāca attēlos redzamo augu lapas un ziedus, meta bumbiņas šūpolēs iekārtajos riņķos, leca ar lecamauklu, meta mērķī riņķus.

Lietus dēļ pieaugušajiem izpalika basketbola soda metieni un vēl citas nodarbes. Bērni lietus laikā zālē varēja spēlēt boulingu, aklo vācēju, šokolādes ēšanu, knaģu meklēšanu, kā arī latviešiem ierasto novusu.

Balvu par piedalīšanos — krūzi ar Vīdales skolas attēlu un atbilstošu sporta dienas uzrakstu — saņēma visi aktīvākie dalībnieki. Paldies Dundagas novada pašvaldībai par atbalstu un visiem par piedalīšanos! Uz tikšanos nākamajā gadā!

Santa Nagla, Agitas Naglas foto

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Vīdalē sporto

Atslēgvārdi
Vīdale, sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com