Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Veselības nedēļas rezultāti 09.06.2016. plkst. 16.55

No 23. līdz 29. V visā Eiropā un Latvijā, arī Dundagas novadā, notika Veselības nedēļas pasākumi, kuru mērķis bija iesaistīt sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs pēc iespējas vairāk cilvēku. Pasākumu Latvijā koordinēja Latvijas Tautas sporta asociācija.

27. V gan Dundagā, gan Kolkā notika pasākumi, kuros mūsu varēja iesaistīties novada iedzīvotāji. Rīta pusē Dundagas vidusskolas skolotāji, skolēni un viņu vecāki veica dažādus uzdevumus: vilka nūjas un skrēja ar nūjām, pievilkās pie stieņa, lēca tālumā no vietas un uz vietas ar lecamauklu; spēlēja tautas bumbu; piedalījās sportiskās atrakcijās. Kolkas pamatskola pie Zēņu dīķa piedalījās katamarānu driftā, sviedlīnes un šautriņu mešanā, kā arī spiningā ar kastingu. Vakarā Kolkasragā nūjotāji no Dundagas un Kolkas saulē un vējā nosoļoja nu jau tradicionālo 5 km garo maršrutu.

Saskaitot rezultātus ir zināms, ka šajā dienā Dundagas novadā kārienā guļus pievilkās 952 reizes, kārienā pievilkās 279 reizes, atspiedās 2916 reizes, veica 6017 lēcienus ar aukliņu, aizlēca 294,32 m tālu un nonūjoja 150 km.

Paldies par aktīvo atbalstu un piedalīšanos pasākumu organizēšanā Dundagas vidusskolas un Kolkas pamatskolas kolektīviem, biedrībai «Dundagas novada atbalsta biedrība» un Tamārai Kaudzei, Dundagas ielu vingrotājiem un Dāvim Vērdiņam, biedrībai «Dundangas sendienas» un Gundegai Lapiņai, Ansim Rodertam un Zintai Zīvertei!

Aiga Ūdre

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Nūjošana Kolkasragā

Atslēgvārdi
sports, veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com