Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Veselības nedēļa 2019 06.06.2019. plkst. 10.14

Šogad jau 8. reizi no 27. maija līdz 2. jūnijam starptautiskajā projektā #NowWeMove norisinājās Latvijas Veselības nedēļa 2019.

Projekta mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs. Arī Dundagas novada skolnieki divu dienu garumā sportoja, vingroja un piedalījās dažādās aktivitātēs.

29. maijā Mazās skolas telpās tikās 1.–4. klases skolnieki, pildot dažādus uzdevumus — zīmēšanas konkursā gāja grūtāk, jo konkursa temats bija «Latvijas olimpiskās komandas talismans», savukārt visvairāk patika spēle «Paklājs», kur uz speciāla paklāja vajadzēja likt pa vienai bumbiņai un pie atbilstošā cipara izripināt cauri.  Liels prieks bija redzēt, kā bērni strādā komandā, ieklausās viens otrā un turpina iet uz priekšu!

30. maijā Lielās skolas stadionā tikās skolnieki, kuriem nebija jāgatavojas eksāmeniem un izlaidumiem. Stadionā vērojām futbola maču, kur spraigā cīņā skolnieki nevēlējās viens otram piekāpties. Meitenes braši turējās pretī, toties zēni laukumā uzvedās kā īsti džentlmeņi. Paralēli futbolam notika arī dažādas stafetes un sporta zālē bērni varēja uzspēlēt «pionieru bumbu»’.

Paldies visiem, kuri ieradās! Prieks, ka pēdējās skolas dienas pavadījām sportiskā atmosfērā!

Paldies arī sporta skolotājām Gundegai un Unai!

 

Sintija Šleža,
Dundagas novada pašvaldības sporta darba organizatore

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
veselība, sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com