Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ventspils slimnīcā ārstējas trīs Covid-19 pacienti 05.10.2020. plkst. 16.52

SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» Ventspilī patlaban ar Covid-19 infekciju ārstējas trīs pacienti, bet viens pacients pārvests uz Rīgu.

Visiem inficētajiem pacientiem slimības gaita vērtējama kā vidēji smaga. Ārstēšana tiek nodrošināta slimnīcas Infekcijas slimību nodaļā, speciāli piemērotās palātās, ievērojot visus drošības ierobežojumus un piesardzības pasākumus. Informējam, ka inficētie pacienti ir pilnībā izolēti no pārējiem slimnīcas pacientiem un slimnīca strādā ierastā režīmā, nodrošinot veselības aprūpes pakalpojumus pilnā apmērā!

SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» ir veikusi visus nepieciešamos, kā arī papildu drošības pasākumus attiecībā uz slimnīcas darbinieku un pacientu atrašanos un pārvietošanos slimnīcā, tādēļ aicinām arī pacientus būt atbildīgiem un ievērot drošības pasākumus, lai pasargātu sevi un arī apkārtējos cilvēkus no vīrusa izplatības!

Atgādinām, ka slimnīcā joprojām sejas masku lietošana ir obligāta prasība un visās slimnīcas nodaļās ir iespēja izmantot dezinfekcijas līdzekļus rokām.

 

Santa Grinberga,
SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com