Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Vecākus aicina aktīvāk izmantot projekta «Kurzeme visiem» sociālās rehabilitācijas pakalpojumus 13.02.2019. plkst. 11.25

Aicinām Kurzemē dzīvojošo bērnu ar funkcionāliem traucējumiem vecākus un audžuvecākus pieteikties projektā «Kurzeme visiem» pieejamajiem bezmaksas sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem pie psihologa vai rehabilitologa vai apmeklēt fizioterapiju, vai izglītojošas atbalsta grupu nodarbības!

Kurzeme visiem logotipu rinda

Sociālās rehabilitācijas pakalpojumi ir pieejami vecākiem un audžuvecākiem, kuru bērniem ir noteikta invaliditāte un projektā «Kurzeme visiem» izstrādāts individuāls atbalsta plāns. Pakalpojumus var izmantot viens vai abi vecāki, kopā nepārsniedzot 20 pakalpojuma reizes visā projekta īstenošanas laikā līdz 2023. gadam.

Kopumā Kurzemē līdz šim izvērtēti un individuāli atbalsta plāni izstrādāti 277 bērniem ar funkcionāliem traucējumiem. Iespēju  saņemt projekta bezmaksas sociālos pakalpojumus Kurzemē pašlaik izmantojis 41 vecāks  Liepājā, kā arī Aizputes, Grobiņas, Kuldīgas un Talsu novadā.

Lai pieteiktos sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem, vecākiem jādodas uz savas pašvaldības sociālo dienestu un jāraksta iesniegums. Vecāki paši var izvēlēties  gan sev nepieciešamos pakalpojumus, gan vēlamos pakalpojumu sniedzējus, vai arī izmantot sociālā dienesta ieteikumus. Pēc iesnieguma saņemšanas pašvaldības sociālais dienests izvērtē bērna un vecāku atbilstību pakalpojumu piešķiršanas nosacījumiem un, ja viss atbilst, pieņem lēmumu par pakalpojumu piešķiršanu. Sociālais dienests informē vecākus par pakalpojuma saņemšanas laiku un iespējām.

Plašākai informācijai par projektā pieejamajiem pakalpojumiem sazinieties ar savas pašvaldības sociālo dienestu vai projekta kontaktpersonu savā pašvaldībā.


Palsāk lasiet pievienotajos pielikumos!

 

Laura Homka,
projekta «Kurzeme visiem» sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Preses paziņojums
Kurzeme visiem pakalpojumi
Atslēgvārdi
projekti, Kurzeme visiem
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com