Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Vecāku koncerts «Mazajā skolā» izdevies! 03.06.2014. plkst. 09.20

Vecāku koncerts «Mazajā skolā» ir veiksmīgi izdevies noslēdzies.

Ir izveidots sižets Talsu TV un Talsu Vēstīs (30.05.2014) esam pirmajā lapā!

Tamāra Kaudze


29. V, pēdējā skolas dienā, uz «Mazās skolas» zāles skatuves pirmoreiz kāpa visu 1.–4. klašu vecāki, lai rādītu, ko īpašu sagatavojuši saviem bērniem.

«Apbrīnojami, ko spēj izdarīt vecāki, kas nav skatuves cilvēki, lai sagādātu bērniem prieku!» ap Ziemassvētku laiku, kad bērnudārza «Kurzemīte» grupas «Pienenīte» vecāki pārsteidza savus bērnus ar muzikālu uzvedumu par eņģeļiem, sacīja audzinātāja Inta Grīnīte. Tieši to pašu var attiecināt uz «Mazās skolas» koncertu. Vecāki bija ieguldījuši laiku un darbu, nākuši kopā mēģinājumos un cīnījušies ar savu satraukumu pirms uzstāšanās. Viss izdevās lieliski, tāpēc, ka bija ielikta liela mīlestība. 

Programmā netrūka ne dziesmu, ne deju, ne teātra spēlēšanas. Ar radošu un mūsdienu bērniem labi saprotamu pieeju 1. a klases vecāki bija palūkojušies uz Vinniju Pūku un viņa draugiem. Ēzelītis I-ā bija sabēdājies, ka viņam tik maz sekotāju portālā Twitter, Tīģerim nebija laika draudzēties tāpēc, ka spēlē jānokļūst augstākā līmenī, bet Pūcei — tāpēc, ka jāraksta blogs un jāskatās filma Ugunsgrēks. Skaists bija mirklis, kad varoņi, lūkojoties zāles tālumā, ieminējās par taureni. Bērni uzreiz pagriezās, ar acīm meklējot, kur tas ir.

Ierindas skates uzvarētāju solī, tērpušās pionieru formas tērpos, dziedot pāri skatuvei vairākkārt devās 4. b klases mammas Lindas Pavlovskas vadībā. Līdz ar māmiņām braši soļoja

arī audzinātāja Vēsma Frišenfelde. Viņas pavadīja Jānis Cirvelis, pūšot tauri, un Kārlis Gerdiņš, sitot bungas. Skeču ar vairākām anekdotēm no skolas dzīves izspēlēja trīs vecāki no 1. b klases. Bērnu un skolotāju reakcija liecināja, ka tā tiešām skolā mēdz notikt. 4. a klases vecāki bija iejutušies savu bērnu ārpusklašu nodarbībās: kādi spēlēja šahu, bet mammas tautiskās un modernās dejas nodejoja tikpat labi kā viņu bērni. 2. b klases māmiņu dziedāto dziesmu kuplināja «Sensus» dejotāju pavadījums. Priekšnesuma noslēgumā viņas bērniem un audzinātājai dāvināja simpātiskas ziedu konfektes. Nemirstīgo «Mazo gulbīšu deju» no Pētera Čaikovska baleta «Gulbju ezers» izpildīja vairākas drosmīgas mammas no 3. a klases. Pasaku par kukulīti izstāstīja 2. a klases mammas.

Ar vislielāko nepacietību un visilgāk savas māmiņas bija gaidījuši 3. b klases bērni, tāpēc, viņām uznākot, skanēja stipri aplausi. Mammas Dainas Miķelsones vadībā dejoja un noslēgumā visas dziedāja teatralizētu dziesmu «Mammu, es gribu», kurā Mammas lomā atraktīvi iejutās audzinātāja Biruta Kinčius.

 Vidusskolas padomes priekšsēdētāja Tamāra Kaudze, kas arī piedalījās priekšnesumā,

nobeigumā pateicās visiem vecākiem, kas bija uzdrīkstējušies pārvarēt paši sevi un uzstāties. Katras klases vecākiem un bērniem tika pa saldam kliņģerim. Ikviena klase saņēma arī balonu ar lapiņu, uz kurām bērni bija uzrakstījuši labus vārdus saviem vecākiem.

Koncerta pavedienus ar izdomu asprātīgi kopā sēja abas brīnišķīgās vadītājas Lupes — Santa Sula un Rudīte Baļķīte. Ja kāds nezina, kas ir Lupe, svētdienas rītos LTV 1 vai interneta vietnē jānoskatās raidījums «Kas te. Es te».

Iepriecinoši, ka T. Kaudze, iedvesmojot vecākus, neatlaidīgi un mērķtiecīgi strādājot, sasniegusi cerēto — vecāki ir saņēmušies un koncerts «Mazajā skolā» ir noticis, sniedzot tik daudz skaistu un emocionālu mirkļu! Ne velti zāle bija pārpildīta.

Uzslava vecākiem, kas uzdrošinājās piedalīties! Aicinājums aktīvāk iesaistīties tētiem, jo viņu varēja būt krietni vairāk. Novēlējums — aizsākto turpināt! Paldies visiem, kas radīja svētkus!

Diāna Siliņa


Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotās galerijas
Vecāku koncerts «Mazajā skolā»

Atslēgvārdi
skola, koncerts
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com