Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Uzņemies šefību pār konteineru! 13.05.2015. plkst. 08.38

SIA «Eco Baltia vide» aicina Dundagas novada iedzīvotājus piedalīties akcijā «Uzņemies šefību pār konteineru!». Tā veicinātu stikla šķirošanu un norisināsies līdz pat 30. IX. Pieteikt stikla šķirošanas konteineru akcijai var jau šobrīd, un to varēs izdarīt visu vasaru.

SIA «Eco Baltia vide» valdes priekšsēdētāja Anita Saulīte: «Ar šo akciju vēlamies veicināt ne tikai sacensības garu starp Dundagas un citu akcijā iesaistīto novadu iedzīvotājiem, bet sniegt arī pievienoto vērtību — palīdzēt stiklam nonākt tur, kur tas savu dzīvi var turpināt neierobežoti, pārtopot jaunās burkās un pudelēs. Tādēļ mēs aicinām ikvienu sava novada iedzīvotāju uzņemties rūpes par konkrētu stikla šķirošanas konteineru, iesaistot arī savus kaimiņus, draugus vai darbabiedrus. Tas ir lielisks veids, kā nostiprināt dabai draudzīgus paradumus un, protams, kopēja mērķa sasniegšanai saliedēt iedzīvotājus».

Akcijā iedzīvotāji var piedalīties individuāli vai komandā, piesakot «apsaimniekošanai» konkrētu sava novada konteineru vai piesakot jauno stikla šķirošanas konteinera adresi. Akcijas dalībnieku uzdevums ir gādāt, lai akcijā no jūnija līdz septembrim konteiners labi pildītos ar stikla pudelēm un burkām.


Pieteikumu akcijai ir jāiesūta uz e-pastu: esskiroju@vide.ecobaltia.lv, norādot šādas ziņas:

1) jau esoša stikla konteinera adresi vai jauno stikla konteinera adresi;
2) dalībnieku vārdus, uzvārdus vai komandas nosaukumu;
3) komandas kapteiņa kontaktinformāciju: e-pasta adresi un tālruņa numuru.

Gadījumā, ja komandas vai individuāli pieteikto stikla konteineru būs paspējusi pieteikt jau cita komanda, SIA «Eco Baltia vide» piedāvās kādu citu apkaimē esošu uzņēmuma stikla konteineri. Savācot stikla šķirošanas konteinera saturu, SIA «Eco Baltia vide » darbinieks uzskaitei pierakstīs tā piepildījumu, kā arī uz konteinera tiks uzlīmēta uzlīme ar īpašu skolēnu izstrādātu dizainu.

Akcija norisināsies  Dundagas, Rojas, Talsu, Mērsraga, Engures, Kandavas, Tukuma un Jaunpils novadā, kā arī Siguldas, Ādažu, Salaspils, Babītes un Mārupes novadā.
Balvu — 150 € dāvanu karti atpūtai «Līvu akvaparkā» — saņems četras komandas — viena uzvarētājkomanda no katra novada vai reģiona — Talsu un Tukuma reģiona, Piejūras reģiona (Kandavas, Jaunpils, Mērsraga, Dundagas, Engures un Rojas) un Pierīgas (Siguldas, Ādažu, Salaspils, Babītes un Mārupes), kuru gādībā nodotajos stikla konteineros būs sašķirots visvairāk stikla pudeļu un burku.

Dace Jansone,
korporatīvās komunikācijas direktore
«Eco Baltia grupa»
tālr. 67039816; mob. 28655072
dace.jansone@ecobaltia lv
www.ecobaltia. lv

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
atkritumu apsaimniekošana
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com