Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Uzmanieties — novadā uzdarbojas viltus sociālie darbinieki 11.01.2023. plkst. 10.58

Talsu novada Sociālā dienesta rīcībā ir nonākusi informācija, ka nezināmas personas šajā nedēļas nogalē cenšas iekļūt dzīvokļos, it īpaši pie sirmgalvjiem, uzdodoties par Talsu novada Sociālā dienesta darbiniekiem, tāpēc iedzīvotāji tiek aicināti būt piesardzīgiem.

Talsu novada Sociālais dienests atgādina, ka Sociālā dienesta sociālais darbinieks klientus apmeklē darba dienās, un apmeklējuma brīdī uzrāda savu darba apliecību. Darba apliecībā ir minēts iestādes nosaukums, ir sociālā darbinieka fotogrāfija un amats. Minētajā gadījumā viltus sociālās darbinieces ir aizbildinājušās, ka viņas esot aizmirsušas apliecības paņemt līdzi.

 

Sociālais dienests aicina nebūt lētticīgiem un norāda, ka apmeklējot klientus viņu dzīvesvietā, darbinieks nekad neprasa no palīdzības saņēmēja naudu un neliek parakstīt līgumus. Atgādinām, ka Sociālā dienesta darbiniekiem pēc pieprasījuma ir jāuzrāda apliecība, kā arī Sociālā dienesta darbinieki ir atpazīstami pēc darba apģērba!

Sociālais dienests aicina pabrīdināt tuviniekus, īpaši sirmgalvjus, jo nereti par krāpnieku upuriem kļūst tieši viņi. Runājiet ar saviem vecākiem, vecvecākiem, lai viņi nenonāktu šādās situācijās, jo tas viņiem rada lielu stresu un pārdzīvojumus!

Marta Rake-Lasmane

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
kārtība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com