Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ugunsdzēsēji un glābēji aicina ciemos 11.04.2016. plkst. 12.45

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina 17. V no plkst. 10.00 līdz 19.00 nākt ciemos pie ugunsdzēsējiem glābējiem visā Latvijā!
Vai esi kādreiz bijis ugunsdzēsēju depo, tuvumā aplūkojis ugunsdzēsēju tehniku un sēdējis ugunsdzēsēju mašīnā?
Vai esi kādreiz aprunājies ar ugunsdzēsēju glābēju un pats uzvilcis viņa «darba tērpu»?
Vai esi kādreiz aizdomājies par to, kāda īsti ir ugunsdzēsēju glābēju ikdiena?

Atvērto durvju dienā skolēnus un mazos bērnudārza audzēkņus iepazīstināsim ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, izrādīsim ugunsdzēsēju depo un parādīsim VUGD tehniku, kā arī ļausim izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju darba tērpu jeb aizsargtērpu, sniegsim atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādināsim par drošības noteikumiem un pastāstīsim par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju un glābēju.

Ja plānojat kopā ar saviem audzēkņiem 17. V apmeklēt kādu ugunsdzēsēju depo, aicinām iepriekš pieteikt apmeklējuma laiku konkrētai VUGD daļas vai posteņa kontaktpersonai (saraksts atrodas pielikumā).

Jau vairākus gadus VUGD maijā rīko atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā, tādējādi svinot ugunsdzēsības Latvijā dzimšanas dienu — šogad atzīmējam jau 151. jubileju! Kā ikviens, arī ugunsdzēsēji glābēji dzimšanas dienā ļoti priecājas par dāvanām! Tāpēc aicinām jūs mudināt bērnus sagatavot, piemēram, īpašu zīmējumu vai labu vārdu vēlējumu un 17. V to pašiem personīgi uzdāvināt ugunsdzēsējiem.
Uz tikšanos VUGD atvērto durvju dienā 17. V!

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
VUGD kontaktpersonas
Atslēgvārdi
kārtība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com