Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ūdenssaimniecības projektā Kolkā 21.10.2014. plkst. 08.28

Projekta «Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība Dundagas novada Kolkas pagasta Kolkas ciemā» būvdarbi tuvojas beigām


Būvdarbu veicējs pilnsabiedrība Talsu partneri pašlaik ir gandrīz pilnā apjomā izbūvējis kanalizācijas cauruļvadus Kolkas ciema ielās. Būvnieks ir pārbaudījis un uzmērījis izbūvētos cauruļvadus un steidz atjaunot segumu un veikt labiekārtošanas darbus, kamēr tam ir labvēlīgi laikapstākļi. Notekūdeņu savākšanu nodrošinās 3 izbūvētās kanalizācijas sūkņu stacijas. Intensīvi turpinās darbs, lai uzstādītu notekūdeņu attīrīšanas iekārtas un sūkni jaunam ūdens urbumam.

SIA Kolkas ūdens nodrošina regulāru būvdarbu līguma progresa pārraudzību, tiekoties ar būvnieku un būvuzraugu iknedēļas un ikmēneša sanāksmēs. Darbu izpilde atbilst plānotajam, un būvdarbus pabeigs laikus — saskaņā ar laika grafiku, t.i., 2014. gada novembrī. Projektā paredzētos būvdarbus 85% apmērā līdzfinansē Eiropas reģionālās attīstības fonds. SIA Kolkas ūdens katru mēnesi iesniedz maksājumu pieprasījumu Centrālajai finanšu un līgumu aģentūrai par izpildītajiem būvdarbiem, kas līdz šim ir apstiprināti pilnā apmērā.

Īstenojot projektu, Kolkas ciemā uzlabosies centralizētās kanalizācijas savākšanas un notekūdeņu attīrīšanas kvalitāte, kā arī iedzīvotāji saņems kvalitatīvāku dzeramo ūdeni.

Aigars Kehers

 

 

Ieguldījums tavā nākotnē, logotips

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
ūdens, projekts
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com