Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Turpinās pieteikšanās bērnu ar invaliditāti individuālo vajadzību izvērtēšanai un atbalsta plānu izstrādei 16.01.2017. plkst. 11.03

Arī 2017. gadā turpinās Kurzemes reģionā dzīvojošo bērnu ar invaliditāti individuālo vajadzību izvērtēšana un atbalsta plānu izstrāde, lai noteiktu un ieteiktu bērnam un viņa ģimenei visatbilstošākos sociālos pakalpojumus, no kuriem daļu ģimenes varēs saņemt bez maksas projektā «Kurzeme visiem».

Kurzeme visiem logotipu rinda

 

Lai pieteiktu bērnu individuālo vajadzību izvērtēšanai, vecākiem jāsazinās ar pašvaldības sociālo dienestu un jāiesniedz iesniegums. 

Bērna vajadzības izvērtē speciālistu komanda (sociālais darbinieks, psihologs, ergoterapeits un nepieciešamības gadījumā arī fizioterapeits) bērna dzīves vietas pašvaldībā un, balstoties uz tās rezultātiem, katram bērnam  sagatavo individuālu atbalsta plānu. Tas ietver ieteikumus pakalpojumiem bērniem un vecākiem, kurus projektā noteiktā apjomā ģimene var saņemt bez maksas:

  • bērnam līdz 17 gadu vecumam — četrus no atbalsta plānā ieteiktajiem sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem, katru no tiem ne vairāk kā 10 reizes;
  • vecākiem — divus no šādiem atbalsta plānā ieteiktajiem pakalpojumiem, katru no tiem ne vairāk kā 10 reizes: psihologa, rehabilitologa pakalpojumi, fizioterapija, dalība izglītojošās atbalsta grupās.

 

Papildu informācijai  sazinieties ar pašvaldības Sociālo dienestu Talsu ielā 7, Dundaga, Dundagas pagasts, Dundagas novads, LV-3270.

 

Inese Siliņa,
projekta «Kurzeme visiem» sabiedrisko attiecību speciāliste
inese.silina@kurzemesregions.lv

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
palīdzība, Kurzeme visiem
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com