Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Turpinās meža ugunsnedrošais periods 29.04.2014. plkst. 11.12

Tuvojoties garajām brīvdienām, pašvaldība atgādina, ka joprojām turpinās Valsts meža dienesta noteiktais meža ugunsnedrošais laiks.

Meža ugunsnedrošajā laikā aizliegts

  1. Kurināt ugunskurus mežā un purvos, izņemot īpaši ierīkotas vietas, kas nepieļauj uguns izplatīšanos ārpus šīs vietas.
  2. Bez uzraudzības atstāt ugunskurus, kas kurināti īpaši ierīkotās vietās. Uguni nodzēš un ugunskura vietu atstāj, kad gruzdēšana pilnīgi beigusies.
  3. Nomest mežā, purvos vai uz tos šķērsojošiem ceļiem degošus vai gruzdošus sērkociņus, izsmēķus un citus priekšmetus.
  4. Braukt ar mehāniskajiem transportlīdzekļiem pa mežu un purviem ārpus ceļiem, izņemot gadījumus, ja tas nepieciešams ugunsgrēka dzēšanai, palīdzības sniegšanai nelaimes gadījumos un meža apsaimniekošanai.
  5. Bez saskaņošanas ar Valsts meža dienesta virsmežniecību vai birojiem veikt jebkuru dedzināšanu (arī ārpus meža zemēm), kas, radot dūmus, var maldināt ugunsnovērošanas torņu dežurantus.

 

Meža ugunsnedrošajā laikposmā dedzināt ciršanas atlikumus atļauts tikai ar mežziņa ikreizēju rakstisku atļauju nelielas meža ugunsbīstamības apstākļos.

Papildus iepriekš minētajiem galvenajiem ierobežojumiem ugunsnedrošajā laikposmā jāievēro arī visas pārējās LR MK 17.02.2004. noteikumu nr. 82 «Ugunsdrošības noteikumi» prasības.

Pamanot meža ugunsgrēku, lūdzam zvanīt Ziemeļkurzemes virsmežniecības ugunsapsardzības operatīvajam dežurantam (telefons 26157064), tuvākajai Valsts meža dienesta struktūrvienībai vai Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (telefons 112), nosaucot ugunsgrēka izcelšanās vietu, savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
kārtība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com