Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Traumas bērniem brīvlaikā 04.08.2016. plkst. 01.35

Sākoties augustam, vasara tuvojas izskaņai, tomēr vēl iespējams izbaudīt silto laiku un atpūtu pie dabas. SIA «Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas» mediķi aicina būt uzmanīgiem, jo vasarā Ventspils slimnīcā mazie atpūtnieki vērsušies ar dažādām sūdzībām.

Šogad siltā un mitrā laika dēļ bieži sastopami dažādi kukaiņi un čūskas.Mūsu slimnīcā šovasar vērsušies jau divi bērni ar čūsku kodumiem. Ir izplatīti arī dažādu kukaiņu kodumi — dunduru, bišu, lapseņu un, protams, ērču. Dodoties atpūsties pie dabas, izvēlies atbilstošu apģērbu! Lai pasargātu sevi no ērces piesūkšanās un saslimšanas ar ērču encefalītu, ir iespējams vakcinēties.

Siltajā laikā vairāk atgadās arī suņu kodumi. Jūnijā un jūlijā kopā Ventspils slimnīcā 20 cilvēki saņēmuši potes pret trakumsērgu. Biežāk, no divriteņa krītot, ir gūti dažādi sasitumi un traumas.

Slimnīcā vērsušies arī vairāki bērni, kas krituši no batuta un guvuši nopietnas traumas. Vienam no mazajiem pacientiem pēc kritiena no batuta konstatēts muguras skriemeļu lūzums, bet kādam citam — asins izplūdums celī. Ārsti aicina vecākus būt uzmanīgiem, jo lēkāšana uz batuta var būt ļoti bīstama.

SIA «Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas» aicina vecākus un bērnus — esiet piesardzīgi un izbaudiet vasaras pēdējo mēnesi!

Kristīne Bergmane,
SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com