Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Tīra piekraste — dāvana Latvijai simtgadē 27.08.2018. plkst. 11.08

Vides izglītības fonds un kampaņa «Mana jūra»  ikvienu aicina piedalīties Piekrastes tīrradē – iniciatīvā, kas norisināsies septembrī un kuras laikā kopīgiem spēkiem tiks sakopta visa 500 km garā Latvijas piekraste.

Piekrastes tīrrade notiks katru septembra sestdienu sadarbībā ar vietējām piejūras pašvaldībām, Latvijas Ekoskolām un ikvienu, kam rūp tīra vide. Dundagas novadā  Tīrrade norisināsies 15. septembrī.

Visos novados sakopšanas darbi ritēs pēc vienota plāna laikā no 10.00 līdz 14.00. Noteiktajā datumā plkst. 10.00 Tīrrades dalībniekam jāierodas izvēlētajā vietā, kur viņu sagaidīs kāds no Piekrastes Tīrrades posmu koordinatoriem, kurš ikvienam izsniegs maisus un cimdus, instruēs par drošību un sakopšanas darbu plānu.

Piekrastes Tīrradi koordinēs, visas Latvijas piekrasti sadalot īsākos, vidēji ir 3,5 km garos, posmos. Elektroniski reģistrējoties www.tirrade.lv katram jau šobrīd ir iespēja izvēlēties, tieši kuru posmu kurā datumā ir vēlme sakopt.

Katram Piekrastes Tīrrades dalībniekam tiks piešķirti divi dažādu krāsu maisi, viens no tiem domāts plastmasas atkritumiem, savukārt otrs — visiem pārējiem. Sadarbībā ar AS «BAO» būs iespēja bīstamos atkritumus nodalīt no pārējiem, novietojot tos atsevišķos konteineros, savukārt sākot no plkst. 14.00, sadarbībā ar piejūras pašvaldībām, sāksies atkritumu izvešanas darbi no piekrastes.

Oktobra sākumā organizatori dalīsies ar apkopoto informāciju par kopējo savākto atkritumu daudzumu, kā arī varēs sniegt datus par savāktajiem plastmasas un bīstamajiem atkritumiem.

Vairāk informācijas un reģistrācija dalībai Piekrastes tīrradē mājaslapā  www.tirrade.lv

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com