Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Tikšanās ar tulkotāju Maimu Grīnbergu 26.11.2021. plkst. 08.41

Dundagas bibliotēka Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļā «Sapņi un ilgas Ziemeļvalstīs» piedāvā tikšanos ar tulkotāju Maimu Grīnbergu.

Tulkotājas biogrāfijā rakstīts — beigusi Rīgas 6. vidusskolu (1987), studējusi LVU Filoloģijas fakultātē (1987–1889), beigusi Tartu universitātes Filozofijas fakultātes Igauņu valodas un literatūras nodaļu (1993), studējusi somu valodu un literatūru Helsinku universitātē (1997–1999). Viņa ir vairāk nekā 50 grāmatu tulkojumu autore no igauņu un somu valodas, daudzu grāmatu fragmentu un rakstu tulkotāja.

Šī gada Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa veltīta somu literatūrai, tamdēļ aicinām uz tikšanos ar cilvēku, kurš, mūsuprāt, šo jomu pārzina ļoti labi. Būs saruna par dzīvi, literatūru, sapņiem...

Dundagas bibliotēkas krājumā ir plašs klāsts ar Maimas tulkotajām grāmatām gan bērnu un pusaudžu auditorijai, gan pieaugušo literatūra. Tās visas varat iepazīt izstādē pie mums bibliotēkā vai attālināti bibliotēku kopkatalogā.

Tikšanās notiks 2. decembrī plkst. 14.40 ZOOM platformā. Ja Jums ir interese un laiks pieslēgties mūsu pasākumam, lūdzu, sazinieties ar bibliotēku — nosūtīsim Jums ZOOM saiti. Saziņai izmantojiet — tel. 63232268, 26484194, e-pasts: biblioteka@dundaga.lv

Fotogrāfijā — Maima Grīnberga kopā ar savu mīļo suni Maru (foto mums laipni uzticēja mūsu viešņa).

 

Ruta Emerberga

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com