Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Tikšanās ar sieviešu iniciatīvas kluba «Iedvesma» dalībniecēm izstādē «Gadalaiki: Vasara» 30.08.2023. plkst. 09.08

Vecmeistaru gleznu šarms krustdūrienā. Dundagas bibliotēkā apskatāma sieviešu iniciatīvas kluba «Iedvesma» (Rīga) dalībnieču krustdūrienā šūto gleznu izstāde «Gadalaiki: Vasara». Izstādes noslēgums un tikšanās ar dalībniecēm 19. septembrī plkst. 13.00. Izstādē apskatāmas 25 gleznas.

Sudraba trauku spozme, augļu un ogu sulīgums, jūras viļņu šalkoņa, ziedu trauslums, ozolu spēks – to visu varam redzēt un izjust šajās gleznās. Un ir nepārvarama vēlme katru gleznu aptaustīt, jo no pirmā acu uzmetiena neviens netic, ka tās ir izšūtas un darinātas krustdūriena tehnikā. Smalkums, netverama rūpība un krāsu gamma katrā darbā!

Par neformālu klubu dāmas sevi sauc jau 15 gadus un kontaktu sarakstā būs atrodami nu jau ap 100 dalībnieču vārdi. Viņām visām ir kopīga iezīme – ar saviem rokdarbiem nest siltumu, skaistumu un pozitīvismu. Izstādes visbiežāk tiek rīkotas Rīgas Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs, ir pasniegtas daudzas meistarklases skolniekiem. Liels paldies meistarēm, ka piekrita izstādei pie mums Dundagā! 

Aicinām ikvienu atnākt apskatīt šo skaistumu un ieplānot laiku tikšanās reizei!

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com