Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Tikšanās ar Arnoldu Auziņu un filmas «Es dzīvoju priecīgi» izrāde 11.03.2020. plkst. 14.35

Skaistā, saulainā 8. marta dienā Dundagas pilī pulcējās mūsu novadnieka Arnolda Auziņa talanta cienītāji, lai satiktos ar pašu dzejnieku, rakstnieku un publicistu, kā arī ar  filmas «Es dzīvoju priecīgi» režisori Ingu Nesteri un filmas radošo komandu.

Ar ko Arnolds Auziņš tik īpašs, tuvs un interesants? Tikšanās ar autoru Dundagā ir notikušas daudzas reizes un katru reizi viņš ir spējis pārsteigt un sajūsmināt klausītājus ar interesantiem stāstījumiem un dzejas lasījumiem.

Personība ar ārkārtīgi bagātu dzīves pieredzi. Piedzīvojis neapšaubāmi dažādus un sarežģītus laikus Latvijā, pāri visam stāvējis ar savu smalko humora sajūtu un vieglu prieku par dzīvi  un cilvēkiem, ko saglabājis līdz pat šodienai. Pats autors ir sacījis: «Esmu pārliecināts, ka humora izjūta ir liela Dieva dāvana. Tā ļauj nenovecot un liek vienmēr būt labā formā».

Pārliecināts Latvijas patriots un nacionālās pašapziņas sargātājs, ko gadu gaitā pierādījis gan ar saviem vārdiem, gan darbiem. Bagāta autoram ir ne vien dzīves pieredze , bet arī radošo darbu apjoms. A. Auziņš darbojies dažādos žanros, rakstot gan bērniem, gan pieaugušajiem. Lielu daļu sava radošā darba mūža veltījis publicistikai, sarakstīdams piecas vēsturiskas grāmatas, bet pavisam sarakstījis vairāk kā 70 grāmatu. Viņa dzejoļi atdzejoti angļu, krievu, lietuviešu, gruzīnu, somu un bulgāru valodā.

Sagaidot cildeno dzīves jubileju — nākamgad autoram paliks 90 gadi —, Arnolds Auziņš memuārliteratūras un jautru atgadījumu cienītājus aicina iepazīties ar atmiņām par savu jaunību un darba gadiem grāmatā «Es dzīvoju priecīgi» ar intriģējošo apakšvirsrakstu «Nerātnības mūža garumā». Pēc šīs grāmatas arī tapusi filma ar tādu pašu nosaukumu «Es dzīvoju priecīgi».

Ļoti laba, interesanta un saistoša filma, kas ļāva skatītājiem vēl tuvāk iepazīt Arnoldu Auziņu  kā nenogurstošu, erudītu un interesantu cilvēku sadzīvē,  darbā un atpūtā.

Paldies Arnoldam Auziņam un filmas radošai komandai, par doto  tikšanās iespēju pie mums Dundagā!

 

Smaida Šnikvalde,
Dundagas Kultūras pils kultūras darba organizatore


 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Tikšanās ar Arnoldu Auziņu un filmas «Es dzīvoju priecīgi» izrāde

Atslēgvārdi
kultūra, pils
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com