Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Teātra sportā labāko pulkā 16.03.2015. plkst. 17.33

14. III Bauskā norisinājās valsts teātra sporta turnīrs par tiesībām piedalīties XI Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos Rīgā, kur 10. VII visa diena, tas ir, no plkst. 11.00 līdz 21.00, būs atvēlēta teātra sporta norisēm Vērmanes dārzā.

Te arī notiks galvenā cīņa par ceļojošo balvu — kurš iegūs Mērkaķīti Šā. Līdz Dundagai šī balva ir atceļojusi 3 reizes vidusskolas un 5.–9. klašu grupā.

Šogad valsts mērogā 1.–4. klašu grupā piedalījās 4 komandas. Tālāk izvirzīja 2, starp tām arī Talsu Bērnu un jauniešu centra komandu, ar ko apsveicam talseniekus. Sešas komandas piedalījās 5.–6. klašu grupā, tālāk tika 2, savukārt 7.–9. klašu grupā no 8 komandām tālāk izvirzīja 4.

Dundagas vidusskola sacentās 10.–12. klašu un studentu komandu turnīros, kur spēlējām godam un pēc punktu skaita ieguvām 3. vietu, kā arī II pakāpes diplomu. Te pavisam piedalījās 14 komandas, no kurām 6 izvirzīja uz izšķirošo turnīru Vērmanes dārzā. Tas nozīmē, ka vasarā mūs gaida spraiga cīņa ar Rīgas, Valmieras, Dobeles un divām Madonas komandām. Vēl divas komandas palika rezervistos, un tās varbūt piedalīsies, ja atļaus dalībnieku skaits. Savukārt studentu saspēles notiks starp skolu komandu turnīriem.

Vaira Kamara

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com