Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Talsu slimnīca piedāvā plašu fizikālās terapijas pakalpojumu klāstu 11.12.2017. plkst. 15.46

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē jau kopš vasaras veiksmīgi darbojas fizikālās terapijas kabinets, kas pacientiem palīdz efektīvāk atveseļoties pēc traumām, medicīniskām manipulācijām, iekaisumiem un dažādām saslimšanām.

Fizikālo terapiju pielieto ārstniecisku un profilaktisko mērķu sasniegšanai, paātrinot atveseļošanās procesu. Ar fizikālās terapijas procedūrām ārstē tādas saslimšanas kā mugurkaula spondilozi, radikulītu; sāpes mugurā, locītavās, kaulos un muskuļos; saaugumus, rētaudus; vāji dzīstošas čūlas; sarežģījumus pēc kaulu lūzumiem, mežģījumiem, saišu sastiepumiem, sasitumiem; galvas sāpes; kāju asinsvadu slimības (paplašinātas vēnas, vēnu iekaisumus); limfostāzi; ausu, deguna, kakla slimības; plaušu saslimšanas (bronhīts, bronhiālā astma, plaušu iekaisums) u.c.

Fizikālā terapija ir vienlīdz efektīva salīdzinājumā ar medikamentozo terapiju. Turklāt tā ir nekaitīga, ekonomiski izdevīgāka un fizioloģiskāka. Fizikālās terapijas procedūras nozīmē ārsts speciālists, kas izstrādā nepieciešamo terapijas kursu.

Procedūras uzlabo vielmaiņu, uzlabo asins un limfas cirkulāciju, mobilizē organisma aizsargmehānismus. Fizikālā terapija iedarbojas uz organismu caur ādu, gļotādām, elpošanas ceļiem, audiem un orgāniem, kā rezultātā uzlabojas asins un limfas cirkulācija, tiek stimulēti uzsūkšanās procesi audos, samazinās sāpes, tūska, iekaisums, normalizējas orgānu traucētās funkcijas un tiek paaugstinātas organisma pretestības spējas. Ieteicamais kursa ilgums ir 10 procedūras.

Fizikālās terapijas procedūrām var pieteikties zvanot pa tālruni 632 59997, katru darba dienu plkst. 9.00–16.00 vai arī piesakot vizīti slimnīcas reģistratūrā klātienē. Procedūras notiek Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles rehabilitācijas nodaļā, 1. stāva 122. kabinetā.

 Plašāku informāciju par fizikālās terapijas pakalpojumu veidiem var uzzināt: http://ziemelkurzemesslimnica.lv/lv/component/content/article/2-uncategorised/1377-fizikalas-terapijas-pakalpojumu-veidi-zkrs-talsu-filiale.html

 

 Viola Grinvalde,
SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com