Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Talsu jauno slimnīcu praksei izvēlas arī ģimenes ārsti 03.10.2014. plkst. 13.37

Stacionārs un neatliekamās medicīniskās palīdzības punkts jaunatklātajā Talsu  slimnīcas ēkā Stendes ielā 1 darbu sācis jau vakar, 2. X, bet ambulatorā daļa sāks strādāt pirmdien, 6. X. Slimnīcas ambulatoro speciālistu saimei pievienosies arī divi ģimenes ārsti un psihiatrs.

Ar 6. X ambulatorās pacientu pieņemšanas Stendes ielā 1 sāks visi tie speciālisti, kas Talsu slimnīcā strādāja jau iepriekš – endokrinologs, internists, ķirurgs, traumatologs, ginekologs, urologs, diagnosts, uztura speciālists un fizioterapeits. Darbu turpinās arī pēdu aprūpes kabinets un grūtnieču aprūpes kabinets.

Talsu slimnīcai ir liels prieks, ka jaunuzbūvēto ēku savām prakses vietām ir izvēlējušās psihiatre Valda Strēlniece, kā arī divas ģimenes ārstes – Laura Rēriha un Kristīne Smelte, kuru vajadzībām slimnīcas ambulatorās medicīnas nodaļā ir speciāli izveidoti pieņemšanas kabineti.

Ģimenes ārstes Laura Rēriha un Kristīne Smelte akcentē, ka prakses vietai slimnīcas telpās ir daudz ieguvumu, jo nereti ir nepieciešama pacientu izmeklēšana, ko prakse nodrošināt nevar. Tie ir slimnīcā pieejamie rentgena un citi diagnostikas izmeklējumi, kā laboratorijas izmeklējumi. «Pacientiem tā nepārprotami būs ērtāk, jo šie izmeklējumi būs pieejami tajā pašā ēkā, kur atrodas ģimenes ārsta prakse,» stāsta Kristīne Smelte. Bet mazo pacientu ārstēšanā neaizvietojams ir slimnīcas piedāvātais ambulatorais pakalpojums – dienas stacionārs. Kopš slimnīcā ir pieejams arī bērnu dienas stacionārs, daudzus mazos pacientus var ārstēt tikai ambulatori un viņus nevajag stacionēt, kā tas bija iepriekš. Tāpat ģimenes ārstes novērtē skaistās telpas. «Tās ir jaunas, skaistas, gaišas un ērtas. Mani pacienti to patiešām ir pelnījuši». saka Laura Rēriha.

Slimnīcas ambulatorajai nodaļai būs jauns tālruņa numurs, par ko informēsim vēlāk. Savukārt diennakts traumpunkta tālruņa numurs nemanās: 632 23350.

Jau ziņojām, ka Talsu jaunā slimnīcu svinīgi atklāja 30. IX, bet 1. X jauno ēku iesvētīja un bija atvērto durvju diena iedzīvotājiem. Atsaucība bija ļoti liela un jaunās un skaistās telpas atnāca apskatīt aptuveni 500 apmeklētāji. Daudzi atnāca ar jaukām dāvaniņām – ziediem, puķu podiem un apsveikumu kartiņām, par ko slimnīcas kolektīvs no sirds pateicas.

Jaunajā slimnīcā ir 26 gultas vietas iekšķīgo slimību jeb terapijas nodaļā, 10 gultas ķirurģijai, 3 gultas intensīvajai terapijai, 4 gultas dienas stacionāram, kā arī 3 observācijas gultas steidzamās medicīniskās palīdzības punktā. Tāpat jaunajā slimnīcā ir plaša ambulatorās medicīnas nodaļa ar ģimenes ārstu un speciālistu kabinetiem, laboratorija un rehabilitācijas nodaļa. Slimnīcā tiek nodrošināti arī diagnostikas pakalpojumi, tai skaitā rentgenogrāfijas izmeklējumi, datortomogrāfija un ultrasonogrāfija. Darbu turpina arī grūtnieču aprūpes kabinets un hemodialīzes nodaļa.

 

Kristīna Bidzāne, valdes locekle

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com