Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pirmdien darbu sāks vakcinācijas punkts Talsu novada pašvaldības ēkā 20.10.2021. plkst. 15.34

25. oktobrī Talsu novada administratīvā centra lielajā zālē (Kareivju ielā 7 Talsos) darbu sāks SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» Talsu filiāles vakcinācijas punkts. Līdz šim slimnīca vakcināciju pret Covid-19 nodrošināja savās telpās, bet tagad tā notiks pašvaldības ēkā.

Vakcinācijas punkts Kareivju ielā 7 iedzīvotājiem būs pieejams no pirmdienas līdz sestdienai. Darba laiks plānots no plkst. 9.00 līdz 19.00, bet tas tiks pielāgots vakcinēšanās aktivitātei. Pieteikšanās vakcinācijai paliek nemainīga – portālā manavakcina.lv, vai zvanot pa tālruni 8989, kā arī ja tehnisku iemeslu dēļ neizdodas pieteikties vakcinācijai vienotajā valsts sistēmā, ir iespēja saņemt atbalstu, zvanot uz Talsu filiāli pa tālruni 25667849, darba dienās no plkst. 8.00 līdz 16.00.

Arī tiem, kuri pieteikušies vakcinācijai vai kuriem paredzēta revakcinācija Talsu filiāles telpās Stendes ielā 1, sākot ar 25. oktobri noteiktajā laikā vakcinācija tiks nodrošināta jaunajā vakcinācijas punktā.

Aktuālā informācija par vakcinācijas plānu, vakcīnu pieejamību un iespējām reģistrēties tiek atjaunota katru nedēļu slimnīcas mājas lapā ziemelkurzemesslimnica.lv, kā arī slimnīcas facebook kontā www.facebook.com/ziemelkurzemesslimnica.

Telpas jaunā vakcinācijas punkta izveidei slimnīcai bezatlīdzības lietošanā piešķīrusi Talsu novada dome, bet punkta darbību nodrošinās SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» Talsu filiāle. Jaunajai atrašanās vietai tiks pielāgots aprīkojums, kas tika izmantots vakcinācijas punktā Talsu sporta namā.Inita Fedko, Linda Rudzroga

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com