Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Tālmācības vidusskola par brīvu 21.04.2015. plkst. 08.48

Latvijā vienīgā privātā tālmācības vidusskola «Mana vidusskola» sākusi īstenot īpašu sociālā atbalsta programmu, kurā daudzbērnu un maznodrošināto ģimeņu pārstāvji, bez vecāku apgādības palikuši bērni, kā arī gaidībās esošajās jaunās māmiņas un vecāki, kas audzina mazuli, pilnīgi par velti var attālināti apgūt vidējās izglītības programmu.

«Ir teiciens — mācīties nekad nav par vēlu. Varam piebilst — tagad to var darīt pilnīgi jebkurš, atrodoties jebkurā vietā», teic «Mana vidusskola» dibinātājs Arvis Mastiņš. Doma par sociālā atbalsta programmu nav radusies nejauši, jo skolas dibinātājs pats ir daudzbērnu tēvs un labi zina, ko tas nozīmē un cik daudz prasa gan laiku, gan citus resursus. «Lai gan maksa mūsu skolā nav augsta, vien 30 eiro mēnesī, tomēr daudzām ģimenēm arī tas ir nopietns robs budžetā. Vēl viens aspekts — motivācija un iespējas, īpaši pieaugušajiem. Ja cilvēks strādā, nav iespējams sēdēt skolas solā katru dienu, savukārt vakarskola atņem laiku, ko var veltīt ģimenei, turklāt arī uz to ir kaut kā jātiek. Tālmācības vidusskolai ir liela priekšrocība — var mācīties no jebkuras, pat visattālākās un savrupākās vietas Latvijā un pat ārvalstīs, turklāt sev izdevīgā laikā. Tādējādi mācības var apvienot gan ar darbu, gan bērnu audzināšanu, gan vaļaspriekiem».

Tagad pilnīgi par brīvu iespējams iegūt augsta līmeņa vidējo izglītību daudziem, kuriem līdz šim tas nebija iespējams. Nepieciešams vien dators vai viedtālrunis un pieeja pasaules tīmeklim. Visi mācību materiāli (tostarp videolekcijas un audiogrāmatas) audzēkņiem pieejami virtuālajā vidē. Mācībām ir individuāla pieeja — ikviens audzēknis var saņemt sev vajadzīgo skolas personāla palīdzību vai padomu. Reizi mēnesī notiek klātienes konsultācijas, taču tiem, kas kaut kādu iemeslu dēļ nevar uz tām ierasties, piedāvā neklātienes konsultācijas.

Ja ir jau iesākta, bet nepabeigta vidējā vai profesionālā izglītība, atestātu par vidējo izglītību iespējams iegūt divu vai pat viena gada laikā — to individuāli vērtē uzņemšanas komisija.

«Mana vidusskola» sociālajā atbalsta programmā bezmaksas izglītību jeb 100 % atlaidi piedāvā:
• maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm,
• bez vecāku aizgādības palikušiem bērniem,
• daudzbērnu ģimenēm,
• ģimenēm ar bērnu/bērniem līdz divu gadu vecumam,
• grūtniecēm.

Pieteikties sociālā atbalsta programmai jaunajam mācību gadam var līdz šā gada 31. VIII. Arī iestāšanās dokumentus iespējams nokārtot attālināti.

Skola un tās mācību programma ir licencēta un akreditēta.

Sīkāka informācija: Manavidusskola.lv

Arvis Mastiņš
Tālr.: +371 26431050
E-pasts: arvis@argats.lv

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
skola, palīdzība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com