Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Piedāvājums Zelta pāriem 19.01.2022. plkst. 22.23

Rundāles pils muzejs savā 50 gadu jubilejas gadā gaida laulātos pārus, kuri 2022. gadā svin zelta kāzas – atzīmē 50 laulībā pavadītus gadus.

«Rundāles pils muzejs allaž ir bijis nozīmīgs jaunlaulāto pieturas punkts. Katru gadu simtiem pāru muzeja telpas un franču dārzu izvēlas kā fotosesijas norises vietu, kur iemūžināt dzīves svarīgākos un neaizmirstamākos mirkļus, kā arī vairāki desmiti pāru savu pirmo kopīgo deju aizvada pils Baltajā zālē.

2022. gads Rundāles pils muzejā tiks aizvadīts jubilejas zīmē — 2. janvārī apritējuši 50 gadi kopš patstāvīga muzeja dibināšanas. Lai akcentētu muzeja piecdesmitgades nozīmīgumu, 2022. gada ietvaros muzejā norisināsies dažādas akcijas un aktivitātes - jaunas izstādes, pasākumi, atlaides muzeja apmeklētājiem.

Muzeja piecdesmitgadē piedāvājam īpašu dāvanu pāriem, kas 2022. gadā svin zelta kāzas — muzeja kasē, uzrādot laulību reģistrācijas apliecību, pāriem tiks piešķirta ievērojama atlaide pamatekspozīcijas apskatei:

  • muzeja apskate (Lielais loks) (novembris-marts) — 1,60 €,
  • muzeja apskate (Lielais loks) (aprīlis – oktobris) — 2,00 €.

 

Akcija, kas ļauj muzeju apmeklēt par samazinātu ieejas maksu, būs spēkā līdz pat 2022. gada 31. decembrim.

Rundāles muzejs aicina sekot līdzi informācijai viņu mājaslapā un sociālo tīklu kontos, kur visa gada garumā tiks ziņots par nozīmīgiem notikumiem, kas saistīti ar muzeja jubilejas gadu!”

https://rundale.net/aicinam-izmantot-muzeja-piecdesmitgades-davatas-akcijas/


 

Un atgādinājums: Laulātie pāri, kas šogad svin savu 50, 55, 60, 65, 70 un vairāk gadu laulību jubileju, var saņemt 100 € pabalstu. Pabalsta saņemšanai viens no laulātajiem Sociālajā dienestā iesniedz iesniegumu un laulības apliecības atvasinājumu vai dublikātu 10 darba dienu laikā pirms vai 6 mēnešu laikā pēc pāra laulības jubilejas datuma.

 

Daiga Muceniece,
Talsu novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja vietniece

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
svētki
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com