Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Svētki mūsu mazulīšiem 18.10.2017. plkst. 13.29

Laikā, kad rudens savām košajām krāsām apglezno Latviju, 14. oktobrī, Dundagas pili piepildīja līksmas bērnu čalas. Sapucēti uz īpašās balvas — sudraba karotītes — pasniegšanu ielūgtie 2016. gadā dzimušie mazulīši, viņu vecāki, māsas, brāļi un vecvecāki.

Pašvaldība šādu tradīciju iedibināja pirms pieciem gadiem, lai pateiktos ģimenēm, un suminātu pašus mazākos novada iedzīvotājus.

Uzrunājot ģimenes, novada pašvaldības priekšsēdētājs Aldis Felts uzsvēra, ka bērni ir mūsu nākotne un pati galvenā vērtība.

Mēs sakām, ka lielākās dāvanas savai dzīvei radām mēs paši. Bērniņa ienākšana šajā pasaulē ir lielākā svētība ģimenei, mūsu novadam un Latvijai. Tieši viņi veidos mūsu nākotni, nesīs mūsu novada vārdu pasaulē un savu dzimto vietu vienmēr redzēs kā pašu mīļāko un gaišāko. Mums ir tā laime dzīvot dzintarjūras krastā. Mūsu novads ir zaļš, tajā ligzdo stārķi, un galvenais – te dzīvo mīloši cilvēki. To apliecina 2016. gadā dzimušo bērniņu skaits. Aizvadītajā gadā dzimuši un Dundagas novadā dzīvesvietu deklarējuši 46 bērni — 24 zēni un 22 meitenes. Tas ir par septiņiem mazuļiem vairāk kā 2015. gadā.

Par Dundagas novada piederības simbolu ir kļuvusi sudraba karotīte. Šo sudraba karotīti ar gravējumu «Mazais dundadznieks» saņēma 38 mazie dundadznieki, bet ar gravējumu «Mazais kolcinieks» saņēma 8 mazie kolcinieki.

Pasākumu sirdssiltāku darīja un ar dziesmām priecēja Sandras Cirveles vadītais bērnu ansamblis, kurā dziesmas izpildīja sumināmo mazuļu brāļi un māsas. Runcis Ūšuks (pasaku tēlā iejutās Inga Apškrūma) apēdis savu torti, izmisīgi centās atrast dāvaniņu dzimšanas dienā savai Mīcītei. Palīdzēdams dalīt dāvaniņas bērniem, uzklausot Maritas Čaunānes izpildījumā šūpuļdziesmiņu, Lauras Gerdas Dūdas piedāvāto ideju līdzdarboties dziesmiņā «Ūsainā puķe» — Ūšuks dāvaniņu neatrod. Līdz par dāvanu kļūst kopīga fotografēšanās!

Lai vecākiem audzinot mazuļus nepietrūkst sirdssiltuma, mīlestības un pacietības!

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Rita Langmane

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Mazo dundadznieku un kolcinieku uzņemšana novada saimē

Atslēgvārdi
kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com