Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Stipro skrējienā piedalīsies arī Dundagas komanda 06.05.2016. plkst. 10.25

7. V Ķegumā, atpūtas un sporta kompleksā «Zelta Zirgs» notiks tradicionālais Stipro skrējiens, kurā mūsu novadu pārstāvēs četri stiprinieki: Linda Freiberga, Madara Rudgale, Roberts Karelovs un Dāvis Vērdiņš. Turēsim īkšķus!

Skrējiens ir Austrumeiropā pirmais (noris kopš 2010. gada) un vienīgais šāda veida izturības pasākums, kas ietver skriešanas, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tas ir sportisks izaicinājums ikvienam, jo sacensības notiek neierastā vidē. Pārvarot vairākus desmitus mākslīgi un dabīgi radītus šķēršļus, skrienot pa dubļiem un ūdeni, var iemācīties pārvarēt sevi, pārbaudīt savus spēkus un fizisko formu.

Trases garums 2016. gada pasākumā būs vairāk nekā 9 kilometri, un tās konfigurācija šogad būs pavisam citādāka, jo skrējiens norisināsies gan mototrases teritorijā, gan ārpus tās, kur ir mežs un purvaināka augsne. Tur ir izteiktāks reljefs un uzbūvēts daudz jaunu šķēršļu. «DNB Stipro skrējiena» trasē būs 33 šķēršļi, gan mākslīgi, gan dabīgi veidoti, papildus jāpārvar būs vairāki trasē esošie kalni.

Sīkāka informācija par skrējienu un trasi ir vietnē www.stiproskrejiens.lv

 

Aiga Ūdre,
sporta un jaunatnes lietu organizatoreDalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com