Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Stāvlaukums pašu spēkiem daudzdzīvokļu mājai 10.02.2015. plkst. 15.46

Pagājušā gada rudenī izlēmām piedalīties pašvaldības izsludinātajā vietējās iniciatīvas projektu konkursā, kas, apvienojot pašu spēkus un līdzekļus ar pašvaldības piedāvājumu, ļautu labiekārtot un uzlabot sadzīves apstākļus Brīvības ielā 2.

Pieaugot personīgos transportlīdzekļu izmantošanai gan sadzīves, gan darba vajadzībām, pie mājas novietojamo auto skaits ir pieaudzis un tos novieto pagalmā uz ietves un arī braucamās daļas. Tas neapmierināja gan pašus iedzīvotājus, gan apkalpojošos dienestus, jo apgrūtināja piekļuvi mājai. Galvenais mērķis bija izveidot automašīnu novietošanas laukumu mājai piegulošajā teritorijā pagalma pusē.

Projekta īstenošanā iesaistījās vietējie novada uzņēmēji SIA «Dundagas meži», SIA «ILATS B», kuriem arī izsakām pateicību par ātru darbu. Īpaši jāatzīmē pašu mājas ļaužu atsaucība.

Paldies pašvaldībai, kas mūsu projektā saskatīja apņēmību sasniegt izvirzīto mērķi un atbalstīja, piešķirot 1000 €. Projekts gan nav vēl pabeigts, taču jau tagad ieguvums ir liels — vēl viena sakopta vieta pašā centrā un iespēja mājas iedzīvotājiem novietot savu transporta līdzekli jaunizveidotajā laukumā.

Uzsāktās aktivitātes turpināsim, paši finansējot darbus, uzturot un tīrot laukumu, kā arī turpināsim labiekārtot un apzaļumot apkārtni. Ceram piedalīties vēl kādā projektu konkursā citu gadu, lai šajā kārtā izveidoto grants seguma laukumu pinveidotu, izklājot to ar videi draudzīgu, ērtāku un vieglāk uzturamu bruģi.

Sandra Kokoreviča,
Brīvības iela 2 mājas vecākā

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
līdzdalība, projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com