Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Spēlfilmas «Spogulī» izrāde 18.01.2022. plkst. 12.59

22. janvārī plkst.14.00 Dundagas pilī varēs noskatīties Lailas Pakalniņas jaunāko spēlfilmu «Spogulī». Filma novērtēta ar 10 «Lielā Kristapa» nominācijām. Filma ir mūsdienu pasaka par Sniegbaltīti, kura uzaug krosfita zālē, bet kas pats neparastākais – filma uzņemta selfija jeb pašfoto estētikā, kas bijis sarežģīts uzdevums pat tik meistarīgam operatoram kā Gintam Bērziņam.

Filmas pamatā ir brāļu Grimmu pasakas motīvi, tikai filmas daiļā Sniegbaltīte izaug sporta zālē, jo viņas tēvs ir krosfita treneris, bet ļaunā pamāte fanātiska šī sporta veida cienītāja. Kad Sniegbaltīte izaug, viņa sāk pārspēt pamāti, kas pamāti pamudina īstenot ļaunu un nelietīgu plānu, lai atbrīvotos no nevēlamās konkurentes.

Filmā ir ļoti krāšņa personāžu un notikumu buķete, kas stilizēti un ar labdabīgu ironiju ataino mūsdienu narcisistisko dzīves veidu. Īpaši to izceļ paņēmiens, kādā filma uzņemta, un tā ir selfiju jeb pašfoto tehnika. Tiesa gan, aktieri paši sevi nefilmēja, to darīja operators Gints Bērziņš, un aktieriem tikai vajadzēja turēties pie kameras, ar kuru viņš strādāja. Režisore Laila Pakalniņa atzīst, ka šoreiz tieši forma bija pirmais ierosmes avots, lai filma taptu.

Biļetes: 2,00 €, tālrunis personalizētai biļešu iepriekšpārdošanai: 29141121.

«Zaļais pasākums» – ieeja ar Covid-19 vakcinācijas sertifikātiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Sīkāk par filmu: https://lr1.lsm.lv/.../lailas-pakalninas-jauna-filma.../

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
kultūra, pils
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com