Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Spēka diena mūsu novadā 15.09.2014. plkst. 11.23

14. IX Latvijā trešoreiz notika Spēka diena, kurā, pateicoties Dundagas ielu vingrotāju vadītājam Dāvim Vērdiņam un aktīvistam Oskaram Skarbiniekam, novada iedzīvotāji varēja iesaistīties tepat, Dundagā, «Mazās skolas» stadionā, un Kolkā, stadionā pie pamatskolas.

No plkst. 9.00 līdz 14.00 ikviens bez iepriekšējas pieteikšanās varēja nākt pievilkties pie stieņiem.

Kā pastāstīja Dāvis, kurš arī bija Dundagu un Kolku pieteicis Spēka dienai un bija tiesnesis Dundagā, visvairāk dalībnieku iesaistījās pēdējā stundā. Dundagā 29 cilvēki bija pievilkušies 261 reizi. Par piedalīšanos katrs saņēma aproci: kas pievilkās līdz 10 reizēm, — pelēku, kas no 10 līdz 20, — sarkanu, kas 20 un vairāk, — melnu. Dundagā melnās aproces ieguva Alise Dozberga un Niks Kinčius.

Savukārt Oskars, tiesnesis Kolkā, sacīja, ka tur 28 cilvēki pievilkušies 234 reizes. Ik pa laikam kāds piedalījies. Melno aproci saņēma Jānis Feldmanis. Oskars uzteica arī septiņgadīgo Nadīnu Kevreli, kas pievilkusies 6 reizes.

Prieks, ka no 95 Latvijas spēka punktiem divi bijuši arī mūsu novadā. Par to paldies Dāvim un Oskaram!


Diānas Siliņas teksts, Dāvja Vērdiņa un Oskara Skarbinieka foto

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com