Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Šonedēļ Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca izbrauc vakcinēt sociālās aprūpes centros 18.02.2021. plkst. 16.51

Kopumā divas profesionālas vakcinācijas komandas — viena no Ventspils slimnīcas un viena no Talsu filiāles — dodas uz 13 sociālās aprūpes centriem un iestādēm Ziemeļkurzemē, vakcinējot turpat 700 sociālās aprūpes centru klientus un darbiniekus.

Trešdien, 17. februārī, Izbraukuma vakcinācijas kabinets devās uz Valsts sociālās aprūpes centra «Kurzeme» Dundagas filiāli, kur vakcinēti 117 klienti un darbinieki, kā arī uz SIA «Dundagas veselības centrs», kur tika vakcinētas 28 personas. Vakcinēšanai tiek izmantotas «AstraZeneca» vakcīnas.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu un operatīvu vakcinācijas procesu, slimnīca tam gatavojās jau laikus – divas profesionālas komandas katra trīs cilvēku sastāvā (ārsts, medmāsa un reģistrators) veic vakcinējamo personu anketēšanu, reģistrēšanu, vakcināciju, kā arī nodrošina nepieciešamo kontroli pēc vakcīnas saņemšanas.

Pēc slimnīcas aicinājuma Sociālās aprūpes centru vadītāji ir izveidojuši sarakstus ar tiem darbiniekiem un klientiem, kuri ir piekrituši vakcinācijai. Klientu veselības stāvokli pirms vakcinācijas būs novērtējuši arī ģimenes ārsti, kuri strādā šajos centros, jo mediķiem, kuri ieradīsies vakcinēt, ir svarīgi zināt katra cilvēka vispārējo, ne tikai tā brīža veselības stāvokli.

 

Dana Norvaiša,
SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com