Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Spēkā stājusies ārkārtējā situācija 11.10.2021. plkst. 09.20

11. oktobrī Latvijā spēkā stājās ārkārtējā situācija, kuras mērķis ir apstādināt ļoti straujo Covid-19 vīrusa izplatību, nepārslogot veselības aprūpes sistēmu un glābt iespējami vairāk cilvēku dzīvību.

Covid-19 gadījumu lielais skaits pēdējās dienās, zemā vakcinācijas aptvere, slimnīcu pārslodze un epidemioloģijas ekspertu prognozes liek valdībai nekavējoties pieņemt lēmumu par stingriem drošības pasākumiem visā Latvijas teritorijā.

Valsts kanceleja sadarbībā ar nozaru ministrijām ir izveidojusi pašu būtiskāko drošības pasākumu kopsavilkumu, kas būs spēkā ārkārtējās situācijas laikā. Detalizētāka informācija par drošības pasākumiem un ierobežojumiem aizvien meklējama Ministru kabineta rīkojumā Nr.720 «Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu», Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 «Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai», kā arī nozaru ministriju tīmekļvietnēs.

 

Drošības pasākumu kopsavilkums: https://covid19.gov.lv/atbalsts-sabiedribai/ka-drosi-rikoties/covid-19-izplatibas-ierobezosanas-pasakumi.

 

Aicinām apmeklēt arī citas vienotās mājaslapas sadaļas:

 

Aicinām stingri ievērot drošības pasākumu un laipni mudināt to darīt arī līdzcilvēkus, kolēģus!

 

 

Ilze Pavlova,
Valsts kancelejaa Komunikācijas departamenta vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
kārtība, veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com