Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Slimnīcu darba laiks svētku dienās 30.04.2020. plkst. 11.39

Valsts svētku brīvdienās, 1. un 4. maijā, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Ventspils un Talsu filiāles slimnīcas uzņemšanas nodaļas un stacionāri strādās ierastajā darba režīmā, savukārt ambulatorajam blokam būs brīvdienas.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca atgādina, ka uzņemšanas nodaļā pēc palīdzības būtu jāvēršas tikai tiem pacientiem, kuriem ir nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība, tātad ir gūta akūta trauma vai notikusi pēkšņa saslimšana, vai hroniskas slimības saasināšanās. Tomēr atgādinām, ka, ja dzīvībai draud briesmas, nekavējoties ir jāizsauc Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, zvanot uz tālruņa numuru 113.

Cilvēkus ar hroniskām saslimšanām mediķi aicina pārliecināties vai izrakstītie recepšu medikamenti ir pietiekamā daudzumā, lai svētku laikā tie neizbeigtos un nepasliktinātos veselības stāvoklis.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīva vārdā, sveicam gaidāmajā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā! Vēlam visiem gaišus un lepnuma pilnus svētkus!Eva Odorska,
SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» sabiedrisko attiecību speciāliste


 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com