Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Slimnīcā medicīniskā palīdzība pieejama visu diennakti 21.10.2020. plkst. 15.52

SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» Talsu filiāle informē, ka arī šobrīd slimnīcas Uzņemšanas nodaļā pacientiem visu diennakti tiek nodrošināta medicīniskā palīdzība.

Neskatoties uz epidemioloģisko situāciju valstī, Talsu filiāles Uzņemšanas nodaļā tiek organizēta valsts apmaksāta neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana 24 stundas diennaktī pacientiem, kuriem nepieciešama tūlītēja, neatliekama palīdzība saistībā ar akūtu saslimšanu vai traumu. Slimnīcā katru dienu 24 stundas diennaktī ir pieejami tādi ārsti speciālisti, kā ķirurgs, dežūrārsts-internists, anesteziologs-reanimatologs, kā arī tiek veikti diagnostiskie izmeklējumi un nozīmīgākās laboratoriskās analīzes.

SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» Talsu filiāle atgādina, ka saskaņā ar slimnīcā ieviestajiem piesardzības pasākumiem, uzturoties slimnīcā, nepieciešams lietot sejas aizsargmasku, savukārt pacientu apmeklējumi joprojām ir liegti. Aicinām pacientus līdzi ņemt personīgi sagādātas maskas, bet situācijās, kad maska nav paņemta līdzi, slimnīcā tā tiks nodrošināta. Tāpat aicinām pacientus rūpēties par savu veselību un atbildīgi izturēties pret valstī noteiktajiem drošības pasākumiem!

 

Santa Grinberga,
SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» sabiedrisko attiecību speciāliste


 

 

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com