Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Skaļās lasīšanas sacensības 13.03.2020. plkst. 08.23

11. martā Talsos notika Dundagas, Mērsraga, Rojas un Talsu novadu reģionālais konkurss. Šogad «Skaļās lasīšanas» vēstnese no Dundagas ir 5.b klases audzēkne Hanna Karlīna Burnevica, latviešu valodas un literatūras skolotāja Evita Zoltāne. Hanna sacensībai izvēlējās Gerharda Holca-Baumerta grāmatu «Alfons Trīcvaidziņš: Kāda neveiksminieka stāsti». Skolēniem atvēlētas vien 3 minūtes, kuru laikā jāiepazīstina ar sevi, izvēlēto grāmatu un jālasa fragments no grāmatas. Žūrijā darbojās Artūrs Špaks (raidījuma Bez Tabu žurnālists), Andis Ķīvičs (Talsu evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs) un Ilva Norenberga (Talsu domes deputāte). Viegli viņiem nebija vērtēt, jo visu skolēnu uzstāšanās bija laba.

Reģionālajā konkursā sacentās skolēni no Dundagas, Mērsraga un Rojas, Valdemārpils vidusskolām, Talsu Kristīgās vidusskolas un Talsu 2. vidusskolas, Pūņu, Stendes un Talsu pamatskolām, kā arī Talsu sākumskolas. Mūsu Hanna gan uz lielo Rīgas finālu tālāk netiek, no žūrijas puses meitene tika uzteikta par drosmi un satraukuma pārvarēšanu (jo Hannai «laimējās» izvilkt 1. kārtas numuru), par ļoti labu intonāciju lasot un labu komunikāciju ar publiku (vēlreiz uzsveram — tam visam atvēlētas vien 3 minūtes! laika).

Paldies Hannai un viņas skolotājai par uzņēmību, papildus tiešajam mācību darbam iesaistīties šai konkursā, paldies vecākiem par atbalstu un Dundagas pašvaldībai par finansiālo atbalstu. Katram dalībniekam līdzi varēja doties trīs līdzjutēji. Paldies Hannas klātienes atbalstītājiem — Žaklīnai Anzenavai, Keitai Līgai Klaubergai un Adrianam Blaumanim.

Paldies visiem skolēniem Dundagā un Kolkā, kuri lasa grāmatas un iesaistās mūsu kopīgajos grāmatu lasīšanas maratonos!

 

Ruta Emerberga,
Dundagas novada Centrālās bibliotēkas vadītāja

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com