Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Senā uguns nakts Kolkā 30.08.2016. plkst. 20.01

27. VIII visā Latvijas piekrastē, arī Kolkā, aicināja Senās uguns nakts. Pasākums vienoja mūs ugunskuru ķēdē ar citām piejūras tautām un apliecināja gatavību rūpēties par dabu un jūru.

Liedagā pie Kolkas tautas nama kupls ļaužu pulks sagaidīja stafetes Sirdspuksti jūrai dalībniekus, kas ar lāpām iededza ugunskuru. Šoreiz visjaunākie bija Samanta Petrovica, Kristians Gavars un Rafaels Dambergs. Vismazākajam no viņiem bija tikai četri ar pus gadu. Savukārt gados viscienījamākais bija Vilnis Iesalnieks.

Skanēja dziesmas Annas Jansones, Laines Šmites, Inoras Sproģes un Dzintras Tauniņas izpildījumā. Priecēja dejas grupas Sensus uzstāšanās. Kopīgi izskanēja dziesma Pūt, vējiņi!. Par godu Senās uguns naktij kolcenieks Aigars Kehers ar palīgiem bija izveidojis lielu uguns skulptūru Ceļā uz gaismu, ko pats arī aizdedzināja. Tā bija vakara kulminācija.

Senā uguns nakts noslēdzās ar grupas Tumsa koncertu, kas bija labi apmeklēts.

Paldies par pasākumu Smaidai Šnikvaldei, Rutai Bērziņai, Inorai Sproģei un Dzintrai Tauniņai, Aigai Ūdrei, Ilmāram Gleglu, Aldim Pinkelnam, Annai Jansonei, Lainei un Dacei Šmitēm, deju grupai Sensus un Dainai Miķelsonei, kā arī Aigaram Keheram ar palīgiem!

Diāna Siliņa

Ineses Dāvidsones foto

A.Pinkena foto galerija failiem.lv »

I.Dāvidsones foto galerija failiem.lv »

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Senās uguns nakts

Atslēgvārdi
kultūra, Kolka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com