Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Seminārs dabas izglītībā 05.12.2013. plkst. 10.12

12. XII plkst. 13.00 Dabas aizsardzības pārvalde uzaicina uz semināru par jaunumiem dabas izglītības un tūrisma jomā Slīteres nacionālajā parkā. Semināra pirmā daļa notiks Slīterē, otrā — Mazirbes skolā. Būs transports no Dundagas un Kolkas.

Šis gads Slīteres nacionālajā parkā ir bijis rosīgs, un mums ir jaunumi, ar kuriem vēlamies iepazīstināt novada izglītības darbiniekus, tūrisma uzņēmējus un citus interesentus.

  Pirmkārt, Šlīteres bākas namiņā izveidots unikāls objekts — ozola makets dabiskā lielumā. Tas ir ne tikai pārsteidzoši skaists, bet arī «gudrs». Tā uzdevums ir palīdzēt izprast vecu, dobumainu koku lielo lomu dabas daudzveidībā, jo šādu koku var salīdzināt ar daudzdzīvokļu māju — tajā ir neskaitāmas nišas dažādu augu un dzīvnieku dzīvei. Apskatīsim to un apspriedīsim, kā šo vietu izmantot dabas izglītībai un parka viesiem.

Otrkārt, tapusi jauna īsfilma par Slīteres nacionālo parku, kuras pirmie skatītāji būsit jūs. Filmas pirmizrādē būs klāt arī tās veidotājs Kaspars Goba.

Lūdzu pieteikties uz semināru, zvanot pa telefonu 28385025 vai rakstot uz e-pastu andra.ratkevica@daba.gov.lv līdz 9. XII.

Andra Ratkeviča,
Dabas aizsardzības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
daba, SNP, līdzdalība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com